"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 қарашадағы кезектен тыс X сессиясының N 86 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы N 204 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 наурызда N 4611болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы мәслихатының 2015 жылғы 28 шілдедегі N 325 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы мәслихатының 28.07.2015 N 325 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне энергия үнемдеу және энергия тиiмдiлiгiн арттыру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 13 қаңтардағы Заңының 2-бабының 7) тармақшасына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы N 1316 Қаулысына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 қарашадағы кезектен тыс Х сессиясының N 86 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылы 13 желтоқсанда N 4367 болып тіркелген, "Тіршілік тынысы" газетінде 2012 жылы 27 желтоқсанда N 106 санында жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Осы шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аталған жерлерде тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерін айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу үшін жеткізушілер ұсынған шоттар бойынша тұрғын үй көмегі бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХХVІ
сессиясының төрағасы Р. Есенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Б. Маншарипов

О внесении изменении в решение внеочередной X сессии районного маслихата от 21 ноября 2012 года N 86 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 21 февраля 2014 года N 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 марта 2014 года N 4611. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 июля 2015 года N 325
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28.07.2015 N 325 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 13 января 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам энергосбережения и повышения энергоэффективности", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года N 1316 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной Х сессии районного маслихата от 21 ноября 2012 года N 86 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4367 от 13 декабря 2012 года, опубликовано 27 декабря 2012 года в N 106 газеты "Тіршілік тынысы") следующие изменения:
Пункт 3 данного решения изложить в новой редакции:
"3. Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетами на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания) согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в данной местности.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель
внеочередной ХХVІ сессии
районного маслихата Р. Есенов
Секретарь
районного маслихата Б. Маншарипов