"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 қарашадағы кезектен тыс Х сессиясының № 86 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 267 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 4845 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 шілдедегі № 325 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 28.07.2015 № 325 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабыбының 2-тармағына және "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 қарашадағы кезектен тыс Х сессиясының № 86 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылы 13 желтоқсанда № 4367 болып тіркелген, "Тіршілік тынысы" газетінде 2012 жылы 27 желтоқсанда № 106 санында жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Осы шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін тағайындау төмендегі пайдалану нормаларына сәйкес жүргізіледі:
1) электр қуатын пайдалану нормалары 1 айға:
1 адамға – 70 киловатт;
2 адамға – 140 киловатт;
3 және одан да көп адамға –210 киловатт;
2) газ пайдалану нормалары 1 айға:
4 адамға дейін – 10 килограмм;
4 және одан да көп адамға –20 килограмм;
3) отын пайдалану от жағу маусымына:
3 адамға дейін айына - 0,5 тонна;
3 және одан көп адамға айына - 1 тонна;
4) тұрғын үйді күтіп ұстау ай сайын:
1 адамға – 18 шаршы метр;
жалғыз тұратын адамдар үшін – 31 шаршы метр;
5) жылумен жабдықтау ай сайын:
1 адамға – 18 шаршы метр;
жалғыз тұратын адамдар үшін – 31 шаршы метр;
6) коммуналдық қызметтерді пайдалану төлемінің нормалары мен тарифтерін қызмет көрсететіндер ұсынады."
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХVІІ сессиясының төрағасы О. Сейтмұратов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Б. Маншарипов

О внесении изменении в решение внеочередной Х сессии районного маслихата от 21 ноября 2012 года № 86 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2014 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 января 2015 года № 4845. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 июля 2015 года № 325
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28.07.2015 № 325 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной Х сессии районного маслихата от 21 ноября 2012 года № 86 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4367 от 13 декабря 2012 года, опубликовано 27 декабря 2012 года в номере № 106 газеты "Тіршілік тынысы") следующее изменение:
Пункт 6 данного решения изложить в новой редакции:
"6. Назначение жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) производится в соответствии нижеследующим нормами потребления:
1) нормы потребления электроэнергии на 1 месяц:
на 1 человека – 70 киловатт;
на 2 человека – 140 киловатт;
на 3 и более человека – 210 киловатт;
2) нормы потребления газа на 1 месяц:
до 4-х человек – 10 килограмм;
на 4 и более человека – 20 килограмм;
3) потребления топлива на отопительный сезон:
до 3-х человек в месяц – 0,5 тонн;
на 3 и более человека в месяц – 1 тонна;
4) содержание жилья ежемесячно:
на 1 человека – 18 квадратных метров;
для одинокопроживающих людей – 31 квадратный метр;
5) теплоснабжение ежемесячно:
на 1 человека – 18 квадратных метров;
для одинокопроживающих людей – 31 квадратный метр;
6) нормы платы потребления и тарифы коммунальных услуг предоставляют поставщики услуг".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель
очередной ХХХVІІ сессии
районного маслихата О.Сейтмуратов
Секретарь
районного маслихата Б.Маншарипов