Маңғыстау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін анықтау туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашада № 276 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда № 2555 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 01 маусымдағы № 156 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 01.06.2016 № 156 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 234/НҚ бұйрығымен бекітілген Тірек ауылдық елді мекендерді анықтау әдістемесінің 8-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Маңғыстау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі анықталсын.
2. "Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ж.Ұ. Ұланова) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш.Л. Илмұханбетоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Ұ. Ұланова
2014 жылғы 10 қараша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 10 қараша
№ 276 қаулысына
қосымша
Маңғыстау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі
№ р/с
Аудан атауы
Ауылдық округтің атауы
Ауылдық елді мекеннің атауы
Халық саны, адам
1
Бейнеу
Боранқұл
Боранқұл ауылы

Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 10 ноября 2014 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 декабря 2014 года № 2555. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 01 июня 2016 года № 156
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 01.06.2016 № 156 (вводится в действие со дня подписания)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 Методики определения опорных сельских населенных пунктов, утвержденной приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 234/ОД акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить прилагаемый перечень опорных сельских населенных пунктов Мангистауской области.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области" (Уланова Ж.У.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Ильмуханбетову Ш.Л.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Управление экономики и
бюджетного планирования
Мангистауской области"
Уланова Ж.У.
10 ноября 2014 г.
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 10 ноября 2014 года № 276
Перечень опорных сельских населенных пунктов Мангистауской области
№ п/п
Наименование района
Наименование сельского округа
Наименование сельского населенного пункта
Численность населения, человек
1
Бейнеуский
Боранкульский
село Боранкул