Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын 2015 жылға арналған әлеуметтік мәні бар облысішілік залалды маршруттар тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/312 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 2589 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы» 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1014 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын 2015 жылға арналған әлеуметтік мәні бар облысішілік залалды маршруттар тізбесі бекітілсін.
2. Маңғыстау облыстық мәслихаты аппаратының басшысы (Д.Сейбағытов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б. Сарман
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ө.C. Бисақаев
11 желтоқсан 2014 жыл
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 21/312 шешіміне қосымша
Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын 2015 жылға арналған әлеуметтік мәні бар облысішілік залалды маршруттар тізбесі
Ескерту. 4 - тармақпен толықтырылды- Маңғыстау облысытық  мәслихатының 27.02.2015 № 22/395(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)қаулысымен.
1. «Ақтау – Форт-Шевченко – Ақтау» маршруты
2. «Ақтау – Құрық – Ақтау» маршруты
3. «Ақтау – Жетібай – Ақтау» маршруты
4. «Ақтау – Қызылтөбе – Батыр – Ақтау» маршруты

Об утверждении перечня социально значимых убыточных внутриобластных маршрутов, подлежащих субсидированию, в Мангистауской области на 2015 год
Решение маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2014 года № 21/312. Зарегистрировано Депараментом юстиции от 16 января 2015 года № 2589
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2011 года № 1014 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый перечень социально значимых убыточных внутриобластных маршрутов, подлежащих субсидированию, в Мангистауской области на 2015 год.
2. Руководителю аппарата Мангистауского областного маслихата (Сейбагытов Д.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Б. Сарман
Секретарь
областного маслихата
Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Мангистауской области"
Бисакаев У.С.
11 декабря 2014 год
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихатаот
11 декабря 2014 года № 21/312
Перечень социально значимых убыточных внутриобластных маршрутов, подлежащих субсидированию, в Мангистауской области на 2015 год
Сноска. Приложение дополнена пунктом 4 в соответствии с решением маслихата Мангистауской области от 27.02.2015 № 22/359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
1. Маршрут "Актау – Форт-Шевченко – Актау"
2. Маршрут "Актау – Курык – Актау"
3. Маршрут "Актау – Жетыбай – Актау"
4. Маршрут "Актау – Кызылтобе – Батыр – Актау