Қаланың коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 06 маусымдағы № 824 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 маусымда № 2463 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 02 наурыздағы № 322 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 02.03.2016 № 322 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңдарына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қаланың коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қаланың коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының уәкілетті органдары жоспарланатын жылдың алдындағы жылдың 1 мамырына дейінгі мерзімде, "Ақтау қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне алдағы үш жылдық кезеңге арналған жергілікті бюджетке аударылуы тиіс таза табыстың бір бөлігінің болжамды сомаларын, сондай-ақ есепті жылы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жергілікті бюджетке аударған таза табысының мөлшерін берсін.
3. "Ақтау қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н.Т. Ильясова) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Т. Елтизаровқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Жаңбыршин
Ақтау қаласы әкімдігінің
06 маусым 2014 жылғы
№ 824 қаулысына қосымша
Қаланың коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару НОРМАТИВІ
Қаланың коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін жергілікті бюджетке аудару нормативі бойынша былайша айқындалады:
Таза табыс 3000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 5 пайыз
Таза табыс 3 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
150 000 теңге + 3 000 000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 10 пайыз

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода городских коммунальных государственных предприятий
Постановление Актауского городского акимата Мангистауской области от 06 июня 2014 года № 824. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 июня 2014 года № 2463. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 02 марта 2016 года № 322
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 02.03.2016 № 322(вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2011 года "О государственном имуществе" от 1 марта 2011 года, акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода городских коммунальных государственных предприятий согласно приложению.
2. Уполномоченным органам городских коммунальных государственных предприятий представлять в срок до 1 мая года, предшествующего планируемому, в государственное учреждение "Актауский городской отдел финансов" прогнозные суммы части чистого дохода, подлежащие перечислению в местный бюджет на предстоящий трехлетний период, а также размер чистого дохода, перечисленного коммунальными государственными предприятиями в местный бюджет в отчетном году.
3. Государственному учреждению "Актауский городской отдел финансов" (Ильясова Н.Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции по Мангистауской области, его официальное опубликование информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Елтизарова Р.Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Жанбыршин
Приложение к постановлению
акимата города Актау
№ 824 от 06 маусым 2014 года
НОРМАТИВ отчисления части чистого дохода городских государственных предприятий Норматив отчисления части чистого дохода городских коммунальных предприятий в местный бюджет определяется следующим образом:
Чистый доход до 3 000 000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
150 000 тенге + 10 процентов с суммы превышающей чистый доход в размере 3000 000 тенге

Таза табыс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
4 850 000 теңге + 50 000 000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 15 пайыз
Таза табыс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
34 850 000 теңге + 250 000 000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 25 пайыз
Таза табыс 500 000 001 теңгеден 100 000 000 теңгеге дейін
97 350 000 теңге + 500 000 000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 30 пайыз
Таза табыс 1000 000 001 теңгеден және одан жоғары
247 350 000 теңге + 1 000 000 000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 50 пайыз
"КЕЛІСІЛДІ":
"Ақтау қалалық жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Б. Құбашев
06 маусым 2014 жыл
"Ақтау қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының м.а
Н. К. Курманбаева
06 маусым 2014 жыл
"Ақтау қалалық тұрғын үй
коммуналдық шаруашылығы және
тұрғын үй инспекциясы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С.К. Амангельдиев
06 маусым 2014 жыл

Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
4 850 000 тенге + 15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
34 850 000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге
Чистый доход от 500 000 001 тенге до 1 000 000 000 тенге
97 350 000 тенге + 30 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 500 000 000 тенге
Чистый доход от 1 000 000 001 тенге и свыше
247 350 000 тенге + 50 процентов с суммы превышающей чистый доход в размере 1 000 000 000 тенге
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской отдел
жилищно- коммунального хозяйства
и жилищной инспекции"
Амангельдиев С.К.
06 июня 2014 год
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской отдел
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог"
Кубашев Ж. Б.
06 июня 2014 год
И.О. руководителя государственного
учреждения "Актауский городской
отдел финансов"
Курманбаева Н.К.
06 июня 2014 год