Қылмыстық - атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 962 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 тамызда № 2483 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 512 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 14.03.2017 № 512 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, қылмыстық - атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарына мынадай квота белгіленсін:
қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін жұмыс орындары жалпы санының 1 пайызы мөлшерінде;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындары жалпы санының 1 пайызы мөлшерінде;
интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындары жалпы санының 1 пайызы мөлшерінде.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 18.03.2016 № 506 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Г. Хайрлиева) қамтамасыз етсін:
1) белгіленген квотаға сәйкес бос жұмыс орындарына қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрғандарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жіберу;
2) Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариялауын камтамасыз етсін.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организации
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 14 июля 2014 года № 962. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 августа 2014 года № 2483. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 14 марта 2017 года № 512
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 14.03.2017 № 512(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 18.03.2016 № 506(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О занятости населения", в целях социальной защиты и обеспечения занятости лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также освобожденных их мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Работодателям города Актау установить следующую квоту рабочих мест:
для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции в размере 1 процента от общей численности рабочих мест;
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере 1 процента от общей численности рабочих мест;
для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере 1 процента от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 18.03.2016 № 506(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Актауский городской отдел занятости и социальных программ" (Г. Хайрлиева) обеспечить:
1) направление на свободные рабочие места лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в соответствии с установленной квотой;
2) после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить опубликование настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж.Т. Көшмағанбетовке жүктелсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 18.03.2016 № 506 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Қала әкімдігінің осы қаулысы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Жаңбыршин

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кушмаганбетова Т.Ж.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата города Актау Мангистауской области от 18.03.2016 № 506(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление акимата города вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Жанбыршин