Жаңаөзен қаласы бойынша бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыз № 13 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2363 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 2/26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 16.05.2016 № 2/26 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Респубикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы № 2126 "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орны жалғанған картаға сәйкес, 3 "А" шағынауданындағы қалалық парк жанындағы алаң белгіленсін.
2. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2009 жылдың 21 желтоқсандағы № 25/165 "Жаңаөзен қаласы бойынша бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 11-2-130 болып тіркелген, 2010 жылғы 10 ақпандағы № 06 "Жаңаөзен" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (И. Орынбеков) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (И. Орынбековке) жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихат
хатшысы
Р.ТаумұрыновС. Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық сәулет және қала құрылысы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының у.м.а.
Г.Абдреева
12.03.2014 жыл.
"Жаңаөзен қалалық жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының у.м.а.
С. Қайырбаев
12.03.2014 жыл.
Жаңаөзен қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 12 наурыздағы № 25/215
шешімімен белгіленді
(картаны қағаз нұсқасынан қараңыз)
КЕЛІСІЛДІ
Жаңаөзен қалалық сәулет және
қала құрылысы бөлімі басшысының у.м.а. Г. Абдреева
Жаңаөзен қалалық жер қатынастары бөлімі
басшысының у.м.а. С. Қайырбаев

О дополнительном регулировании правил проведении мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Жанаозен
Решение малихата города Жанаозен Мангистауской области от 12 марта 2014 года № 25/215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 апреля 2014 года № 2395. Утратило силу решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 16 мая 2016 года № 2/26
Сноска. Утратило силу решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 16.05.2016 № 2/26(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148 и Законом Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" от 17 марта 1995 года № 2126, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Местом проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Жанаозен обозначить площадь, расположенная около парка микрорайона 3 "А" согласно приложенной карте.
2. Признать утратившим силу решения Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2009 года за № 25/165 "О дополнительном регулировании правил проведении мирных собраний, митингов, пикетов и демонстраций по городу Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-2-130 от 29 января 2010 года, опубликовано в газете "Жанаозен" от 10 февраля 2010 года за № 06).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Орынбеков И.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещения в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жанаозенского городского маслихата (И. Орынбекову).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь городского
маслихата
Р. ТаумуриновМынбай С.
"СОГЛАСОВАНО"
Вр.и.о руководителя государственного
учреждения "Жанаозенский
городской отдел архитектуры
и градостроительства"
Г. Абдреева
12.03.2014 года.
Вр.и.о руководителя государственного
учреждения "Жанаозенский
городской отдел земельных отношений"
С.Кайырбаев
12.03.2014 года.
Обозначено решением
Жанаозенского городского
маслихата от 12 марта
2014 года № 25/215
(карту смотрите в бумажном носителе)
СОГЛАСОВАНО
Вр. и.о. руководителя Жанаозенкого городского отдела
архитектуры и градостроительства Г. Абдреева
Вр. и.о. руководителя Жанаозенкого городского отдела
земельных отношений С. Кайырбаев