Бейнеу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 4/23 "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 28/192 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда № 2551 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 27/226 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 27/226 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" 2012 жылғы 16 қазандағы № 1316 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 4/23 "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімде № 11-3-134 болып тіркелген, "Рауан" газетінде 2012 жылғы 17 мамырда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
2 тармақтың 5 абзацы алынып тасталсын;
12 тармақтың 9) тармақшасы алынып тасталсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Қ.Еламанов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ш.Азанов
Аудандық мәслихат
хатшысы
А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Б.Әзірханов
24 қараша 2014 жыл
"Бейнеу аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Өмірбеков
24 қараша 2014 жыл

О внесении изменения в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 апреля 2012 года № 4/23 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 24 ноября 2014 года № 28/192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 декабря 2014 года № 2551. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 ноября 2018 года № 27/226
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23.11.2018 № 27/226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1316 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 апреля 2012 года № 4/23 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-134, опубликовано в газете "Рауан 17 мая 2012 года) следующие изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), утвержденных указанным решением:
абзац 5 пункта 2 исключить;
подпункт 9) пункта 12 исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (К.Еламанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой имформации и размещения в информационно - правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на комиссию Бейнеуского районного маслихата по социальным вопросам, по вопросам законности и правого порядка.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Ш.Азанов
Секретарь районного
маслихата
А. Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Бейнеуский районный
отдел экономики и финансов"
Б.Азирханов
24 ноября 2014 год
Руководитель государственного
учреждения "Бейнеуский районный
отдел занятости и социальных программ"
Б.Омирбеков
24 ноября 2014 год