Шаруашылық жүргізу құқығындағы аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 113 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда № 2426 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 03 наурыздағы № 58 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 03.03.2016 № 58 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту және "Республикалық бюджетке түсетін түсімдердің алынуына, артық (қате) төленген соманың бюджеттен қайтарылуына және (немесе) есепке алынуына және салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін соманың, қарыздардың бюджетке түсуін бақылауды жүзеге асыруға жауапты уәкілетті органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1339 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 мамырдағы № 448 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шаруашылық жүргізу құқығындағы аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекітілсін.
2. "Қарақия аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ә.Әбдіхалықова) шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың бекітілген тізім бойынша таза табыстарын жергілікті бюджетке толық көлемде аударылуын қамтамасыз етсін.
3. "Қарақия аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ә.Әбдіхалықова) қаулыны әділет органдарында тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарына ресми жариялауды және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Түркменбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ә.Дауылбаев
КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Е. Бегниязов
21 сәуір 2014 ж.
"Қарақия аудандық тұрғын үй
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Р. Сантай
21 сәуір 2014 ж.
"Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ә.Әбдіхалықова
21 сәуір 2014 жыл
Қарақия ауданы әкімдігінің
21 сәуір 2014 жылғы
№ 113 қаулысына қосымша
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың жергілікті бюджетке аударатын таза табыс бөлігінің ең төменгі мөлшері

Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий на праве введения хозяйственной деятельности
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 21 апреля 2014 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 мая 2014 года № 2426. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 03 марта 2016 года № 58
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 03.03.2016 № 58(вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе и постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2013 года № 448 "Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода республиканских государственных предприятий и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1339 "Об утверждении перечня уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм и осуществляющих контроль за поступлениями в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норматив отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий на праве введения хозяйственной деятельности.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел экономики и финансов" (Абдикаликова А.) обеспечить отчисления в полном объеме части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий на праве введения хозяйственной деятельности.
3. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел экономики и финансов" (Абдикаликова А.) обеспечить государственную регистрацию постановления в органах юстиций, его официальное опубликование в средствах масcовой информации и размещение на информационно прававой системе "Әділет".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Туркменбаева А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Дауылбаев А.
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. руководителя государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог"
Сантай Р.
21 апреля 2014 г
.
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский
районный отдел сельского
хозяйства и ветеринарии"
Бегниязов Е.
21 апреля 2014 г
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский
районный отдел экономики
и финансов"
Абдикаликова А.
21 апреля 2014 г.
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района
21 апреля 2014 года № 113
Норматив отчисления части чистого дохода перечисляемый в местный бюджет районных коммунальных государственных предприятий на праве ведения хозяиственной деятельности

Таза табыс 0 теңгеден 500 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 3 пайыз
Таза табыс 500 001 теңгеден 1 000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 5 пайыз
Таза табыс 1 000 001 теңгеден 2 000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 7 пайыз
Таза табыс 2 000 001 теңгеден 3 000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 10 пайыз
Таза табыс 3 000 001 теңгеден 10 000 000 теңгеге дейін
300 000 теңге + 3 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 12 пайыз
Таза табыс 10 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
1 140 000 теңге + 10 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 15 пайыз
Таза табыс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
7 140 000 теңге + 50 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 20 пайыз
Таза табыс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
47 140 000 теңге + 250 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 25 пайыз

Чистый доход от 0 тенге до 500 000 тенге
3 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход от 500 001 тенге до 1 000 000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 1 000 001 тенге до 2 000 000 тенге
7 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 2 000 001 тенге до 3 000 000 тенге
10 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 10 000 000 тенге
300 000 тенге + 12 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 10 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
1 140 000 тенге + 15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере
10 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
7 140 000 тенге + 20 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
47 140 000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге