Құрық ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/236 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 2598 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларына", деген сөз "мөлшерлемесіне" деген сөзбен ауыстырылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 28.10.2015 № 29/298 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексіне сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспесі жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 07.03.2018 № 16/184 шешімімен(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қоса беріліп отырған Құрық ауылы бойынша аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Таджибаев).
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Челеева
Аудандық мәслихат хатшысының
өкілеттігін жүзеге асырушы Қ. Көшенов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Төлегенов Әбдіхалық
2014 жыл 15 желтоқсан
"Қарақия ауданы бойынша мемлекеттік кіріс
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Абилов Баймұрат
2014 жыл 15 желтоқсан
Қарақия аудандық мәслихатының
2014 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 24/236 шешімімен бекітілген
Құрық ауылы бойынша аймақтарға бөлу салық салу мақсатындағы жобасы (схемасы) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 19.06.2018 № 18/207 шешімімен(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақтар сипаттамасы
I аймақ: Бұл аймаққа төртінші аймаққа кіретін "Тоқмақ мүйісі" (32 километр теңіз жағалауымен созылып жатқан) басқа Құрық ауылының теңіз жағалауындағы барлық жерлері жатады.
II аймақ: Екінші аймаққа Құрық ауылының шығыс беті (Қызылқұм мүйісі) жатады, сонымен қатар ауылды батыс бөлігі, оның ішінде өнеркәсіп аумағы және жел электростанциясының алаңы жатады.

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель ипоправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Курык
Решение маслихата Каракиянского района от 15 декабря 2014 года № 24/236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 января 2015 года № 2598.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 07.03.2018 № 16/184(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый проект (схему) зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Курык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата законности, полномочия депутатов и по социальным вопросам (председатель комиссии Е.Таджибаев).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" после государственной регистрации обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н.Челеева
Исполняющий полномочия секретаря
районного маслихата К.Кушенов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел
земельных отношении"
Толегенов Абдихалык
15 декабря 2014 года
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Каракиянскому району"
Абилов Баймурат
15 декабря 2014 года
Утверждено решением
Каракиянского районного маслихата
№ 24/236 от 15 декабря 2014 года
Проект (схема) налогообложения зонирование земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по села Курык
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 19.06.2018 № 18/207(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Характеристика зон
I зона: В данную территорию включена вся территория, прилегающая к береговой линии села Курык, за исключением "Тоқмақ мүйісі", относящейся к четвертой зоне (протяженностью 32 километров по береговой линии).
II зона: Во вторую зону включена восточная часть села Курык (Қызылқұм мүйісі), а также западная часть села, которая включает промышленную территорию и площадь ветроэлектростанции.

III аймақ: Үшінші аймаққа Құрық ауылының оң түстігіне бағытталып созылған тұрғын аймағы жатады. Бұл аймақта Сәтпаев, Қазақ ауыл, Жолшы массив, Барлаушы массив, Уалиханов, Жангельдин, Маметова, Сәлімжан, Автобаза, Авиатор, Алиев, Абай көшелері және 3А, 4, 5, 9, 10, 13, 14 шағын аудандары жатады.
IV аймақ: Төртінші аймақ Ералиев станциясы орналасқан Құрық ауылының солтүстік-батыс бөлігі. Оңтүстік және оңтүстік-батыс бөлігінде 32 километр теңіз жағалауымен созылып жатқан "Тоқмақ мүйісі" және ауыл шаруашылығы жерлері орналасқан.

III зона: В третью зону включена жилая зона села Курык, вытянутая в южном направлении. В данной зоне расположены улицы Сатпаева, Казах аул, Жолшы массив, Барлаушы массив, Уалиханова, Жангельдина, Маметова, Салимжана, Автобаза, Авиатора, Алиева, Абая и микрорайоны 3А, 4, 5, 9, 10, 13, 14.
IV зона: Четвертая зона распологается в северо-западной части села Курык, где расположена станция Ералиево. В южной и юго-западной части села расположены земли сельскохозяйственного назначения и "Тоқмақ мүйісі" протяженностью 32 километров по береговой линии.