Әкімдіктің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 28 "Қарабалық ауданының Тоғызақ селосында Тоғызақ элеваторының аумағындағы № 128 ұңғыма учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 444 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қыркүйекте № 5103 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 28 "Қарабалық ауданының Тоғызақ селосында Тоғызақ элеваторының аумағындағы № 128 ұңғыма учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4018 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосында" деген сөз "ауылында" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі                            Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны және су ресурстары
министрлігінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттiк мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің Қостанай облысы
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ А. Қамшымбаев

О внесении изменения в постановление акимата от 28 января 2013 года № 28 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 128 на территории Тогузакского элеватора в селе Тогузак Карабалыкского района"
Постановление акимата Костанайской области от 8 сентября 2014 года № 444. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 сентября 2014 года № 5103
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 28 января 2013 года № 28 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 128 на территории Тогузакского элеватора в селе Тогузак Карабалыкского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4018, опубликовано 26 февраля 2013 года в газете "Қостанай таңы") следующее изменение:
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селосында" заменить словом "ауылында", текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области                       Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства окружающей
среды и водных ресурсов
Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей"
_______________ А. Камшимбаев