Әкімдіктің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 207 "Қостанай облысының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 588 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 5261 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 322 қаулысымен
Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 01.08.2019 № 322 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану туралы" 1992 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 18) тармақшасына және "Республикалық және жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 846 қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 207 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3729 болып тіркелген, 2010 жылғы 14 шілдеде, 2010 жылғы 20 шілдеде, 2010 жылғы 21 шілдеде, 2010 жылғы 23 шілдеде, 2010 жылғы 27 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай облысының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізіміндегі:
реттік нөмірі 561-жолы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Садуақасов

О внесении изменения в постановление акимата от 1 июня 2010 года № 207 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 26 ноября 2014 года № 588. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2014 года № 5261. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 1 августа 2019 года № 322
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 01.08.2019 № 322 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 18) статьи 18 Закона Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании объектов истоpико-культуpного наследия" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 846 "О некоторых вопросах памятников истории и культуры республиканского и местного значений" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 1 июня 2010 года № 207 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3729, опубликовано 14 июля 2010 года, 20 июля 2010 года, 21 июля 2010 года, 23 июля 2010 года, 27 июля 2010 года в газете "Қостанай таңы") следующее изменение:
в Государственном списке памятников истории и культуры местного значения Костанайской области, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 561, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Садуакасов