Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2015 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 356 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 5331 болып тіркелді
Ескерту. Шешімінің тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "ставкаларын", "ставкалары" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі тақырыбы мен мәтіні өзгермейді - Қостанай облысы мәслихатының 31.07.2015 № 421 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38-бабының 5)-тармақшасына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 487-бабының 1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2015 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
А. Сауденова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
Мәслихаттың
2014 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 356
шешімімен бекітілген
Жер үсті көздеріндегі
су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2015 жылға
арналған төлемақы мөлшерлемелері
Ескерту. Төлемақы мөлшерлемелерге өзгеріс енгізілді - - Қостанай облысы мәслихатының 31.07.2015 № 421 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері (теңге)
1.
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2015 год
Решение маслихата Костанайской области от 12 декабря 2014 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 января 2015 года № 5331
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)» Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2015 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Сауденова
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
Утверждены
решением маслихата
от 12 декабря 2014 года
№ 356
Ставки платы
за пользование водными ресурсами
из поверхностных источников на 2015 год
Сноска. Ставки платы с изменением, внесенным решением маслихата Костанайской области от 31.07.2015 № 421 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы (тенге)
1.
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров