О переименовании улиц в селе Аулиеколь
Решение акима села Аулиеколь Аулиекольского района Костанайской облсти от 19 ноября 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 декабря 2014 года № 5229. Утратило силу решением акима села Аулиеколь Аулиекольского района Костанайской области от 3 февраля 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима села Аулиеколь Аулиекольского района Костанайской области от 03.02.2015 № 1 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения соответствующей территории села Аулиеколь, на основании заключения областной ономастической комиссии аким села Аулиеколь РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Аулиеколь Пролетарская в улицу имени Ерика Асанбаева, Ленина в улицу имени Шақшақ Жәнібек батыра, Октябрьская в улицу имени Саржетім Қарабалуан батыра, Автомобилистов в улицу Астана, Юбилейная в улицу Бәйтерек, Жемелей в улицу имени Байқұлақ батыра, Северная в улицу имени Мұқаш Тойқожаұлы.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Кусайнов

Әулиекөл ауылындағы көшелердің атауын өзгерту туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Әулиекөл селосы әкімінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 5229 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Әулиекөл селосы әкімінің 2015 жылғы 3 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Әулиекөл селосы әкімінің 03.02.2015 № 1 шешімімен (қол қою күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы "Әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Әулиекөл ауылын тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастикалық комиссияның негізінде қорытындысы, Әулиекөл аулының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылындағы Пролетарская көшесін Ерік Асанбаев атымен, Ленина көшесін Шақшақ Жәнібек батырдың атымен, Октябрьская көшесін Саржетім Қарабалуан батырдың атымен, Автомобилистов көшесін Астана атымен, Юбилейная көшесін Бәйтерек атымен, Жемелей көшесін Байқұлақ батырдың атымен, Северная көшесін Мұқаш Тойқожаұлының атымен атауларын өзгерту:
2. Осы шешім оның бірінші ресми жария болған күннен күнтізбелік он күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Д. Қусайнов