Денисов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 351 "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 41 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 наурызда № 4526 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 26 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 26.01.2016 № 26 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына238-бабының 3-тармағына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қарашадағы № 351 "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4368 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 16 қаңтарда жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы";
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес анықталсын.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары Е.Н. Поделоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов
ауданының әкімі                            Е. Жаманов
КЕЛІСІЛДІ:
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы
___________ А. Мұрзабаев
Денисов ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 25 қарашадағы
№ 351 қаулысына қосымша
Денисов ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 3 наурыздағы
№ 41 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын
және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік
қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария
саласындағы мамандары лауазымдарының тізбесі

О внесении изменений в постановление акимата Денисовского района от 25 ноября 2013 года № 351 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 3 марта 2014 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 марта 2014 года № 4526. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 26 января 2016 года № 26
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 26.01.2016 № 26 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Денисовского района от 25 ноября 2013 года № 351 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4368, опубликовано 16 января 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") внести следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Подело Е.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Денисовского района                        Е. Жаманов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Денисовского
районного маслихата
___________ А. Мурзабаев
Приложение к постановлению
акимата Денисовского района
от 25 ноября 2013 года № 351
Приложение к постановлению
акимата Денисовского района
от 3 марта 2014 года № 41
Перечень должностей специалистов в области
социального обеспечения, образования, культуры, спорта
и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими
и работающих в сельской местности

1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) басшы;
2) үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімшесінің (орталығы) меңгерушісі;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
4) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
5) жұмыспен қамту орталығының маманы.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) білім беру ұйымдарының барлық мамандықтар мұғалімдері;
2) мектеп, мектеп-интернат директоры, интернат меңгерушісі;
3) дене тәрбиесінің жетекшісі;
4) мектепке дейінгі ұйымның меңгерушісі;
5) жалпы білім беретін мектептердің, мектеп-интернаттардың және басқа да бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, қосымша білім беру ұйымдарындағы директордың оқу, оқу-өндірістік, оқу-тәрбие, тәрбие жұмыстары жөніндегі директордың орынбасары;
6) әлеуметтік педагог;
7) педагог-ұйымдастырушы;
8) қосымша білім беру педагогы;
9) педагог-психолог;
10) аға тәрбиеші, тәрбиеші;
11) музыкалық жетекші;
12) аға вожатый;
13) дене тәрбиесі жөніндегі нұсқаушысы;
14) психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация меңгерушісі;
15) оқу-өндірістік (оқу) шеберхана меңгерушісі;
16) зертхана, кабинет меңгерушісі;
17) еңбек жөніндегі нұсқаушы;
18) мәдени ұйымдастырушы;
19) әдіскер;
20) медициналық бике;
21) емдәм бике;
22) кітапханашы;
23) кітапхана меңгерушісі;
24) алғашқы әскери даярлық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушысы.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) басшы, директор;
2) басшының, директордың орынбасары;
3) көркемдік жетекші;
4) музыкалық жетекші;
5) аккомпаниатор;
6) барлық атаудағы суретші;
7) жабдықтарды (жарықты, жобалаушы, аудио-бейне) пайдалану жөніндегі техник (оператор);
8) кітапханашы, библиограф;
9) мәдени ұйымдастырушы;
10) ұжым (үйірме) жетекшісі;
11) әдіскер.
4. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) басшы;
2) басшының орынбасары;
3) нұсқаушы, нұсқаушы-әдіскер;
4) әдіскер;
5) жаттықтырушы.
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) эпизоотолог;
2) ветеринарлық дәрігер;
3) ветеринарлық фельдшер.

1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) руководитель;
2) заведующий отделением (центром) социальной помощи на дому;
3) специалист по социальной работе;
4) социальный работник по уходу;
5) специалист центра занятости.
2. Должности специалистов образования:
1) учителя всех специальностей организаций образования;
2) директор школы, школы-интерната, заведующий интернатом;
3) руководитель физического воспитания;
4) заведующий дошкольной организацией;
5) заместитель директора по учебной, учебно-производственной, учебно-воспитательной, воспитательной работе общеобразовательных школ, школ-интернатов и других организаций начального, основного среднего, общего среднего, дополнительного образования;
6) социальный педагог;
7) педагог-организатор;
8) педагог дополнительного образования;
9) педагог-психолог;
10) старший воспитатель, воспитатель;
11) музыкальный руководитель;
12) старший вожатый;
13) инструктор по физической культуре;
14) заведующий психолого-медико-педагогической консультацией;
15) заведующий учебно-производственной (учебной) мастерской;
16) заведующий лабораторией, кабинетом;
17) инструктор по труду;
18) культорганизатор;
19) методист;
20) медицинская сестра;
21) диетическая сестра;
22) библиотекарь;
23) заведующий библиотекой;
24) преподаватель-организатор по начальной военной подготовке.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель, директор;
2) заместитель руководителя, директора;
3) руководитель художественный;
4) руководитель музыкальный;
5) аккомпаниатор;
6) художники всех наименований;
7) техник (оператор) по эксплуатации оборудования (светового, проекционного, аудио-видео);
8) библиотекарь, библиограф;
9) культорганизатор;
10) руководитель коллектива (кружка);
11) методист.
4. Должности специалистов спорта:
1) руководитель;
2) заместитель руководителя;
3) инструктор, инструктор-методист;
4) методист;
5) тренер.
5. Должности специалистов ветеринарии:
1) эпизоотолог;
2) ветеринарный врач;
3) ветеринарный фельдшер.