Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 136 "Жангелдин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 142 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 4449 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 136 "Жангелдин ауданының 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4380 тіркелген, 2014 жылғы 14 және 21 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"О районном бюджете Джангельдинского района на 2014-2016 годы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 964 321,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 169 363,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 20000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 770 788,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 007 697,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17407,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18181,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 774,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -60784,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60784,1 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 260,3 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 58,2 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          Т. Ахметов
Жангелдин аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ Е. Биржикенов
Мәслихаттың
2014 жылғы 21 ақпандағы
№ 142 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 136 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 136 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 21 февраля 2014 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2014 года № 4449
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 136 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4380, опубликовано 14 и 21 января 2014 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения и дополнение:
заголовок указанного решения на русском языке изложить в новой редакции:
"О районном бюджете Джангельдинского района на 2014-2016 годы";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 964 321,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 169 363,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4170,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 20000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 770 788,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 007 697,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17407,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 18181,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 774,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -60784,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60784,1 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 260,3 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 58,2 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии
Джангельдинского районного маслихата       Т. Ахметов
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
______________ Е. Биржикенов
Приложение
к решению маслихата
от 21 февраля 2014 года № 142
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2013 года № 136
Районный бюджет Джангельдинского района на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ