Жангелдин ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 156 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 шілдеде № 4919 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қарашадағы № 270 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 20.11.2014 № 270 қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жангелдин ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Коммуналдық мемлекеттiк кәсіпорындарды басқару органдары жоспарланатын жылдың алдындағы жылдың 1 мамырына дейiнгi мерзiмде "Жангелдин ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттiк мекемесіне алдағы үш жылдық кезеңге арналған аудандық бюджетке аударылуы тиiс таза табыстың бiр бөлiгiнiң болжамды сомаларын, сондай-ақ есептi жылы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың аудандық бюджетке аударған таза табысының мөлшерiн берсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Кенжегарин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Д. Аренова
Әкімдіктің 2014 жылғы
9 маусымдағы № 156
қаулысына қосымша
Жангелдин ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың
таза табысының бір бөлігін аудару нормативі
Таза табыс
3 000 000 теңгеге дейiн
таза табыс сомасынан 5 пайыз
Таза табыс 3 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейiн
150 000 теңге + 3 000 000 теңге мөлшердегi таза табыстан асқан сомадан 10 пайыз
Таза табыс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейiн
4 850 000 теңге + 50 000 000 теңге мөлшердегi таза табыстан асқан сомадан 15 пайыз
Таза табыс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейiн
34 850 000 теңге + 250 000 000 теңге мөлшердегi таза табыстан асқан сомадан 25 пайыз
Таза табыс 500 000 001 теңгеден 1 000 000 000 теңгеге дейiн
97 350 000 теңге + 500 000 000 теңге мөлшердегi таза табыстан асқан сомадан 30 пайыз
Таза табыс 1 000 000 001 теңге және одан жоғары
247 350 000 теңге + 1 000 000 000 теңге мөлшердегi таза табыстан асқан сомадан 50 пайыз

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Джангельдинского района
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 9 июня 2014 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июля 2014 года № 4919. Утратило силу постановлением акимата Джангельдинского района Костанайской области от 20 ноября 2014 года № 270
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Джангельдинского района Костанайской области от 20.11.2014 № 270.
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Джангельдинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Органам управления коммунальных государственных предприятии представлять в срок до 1 мая года, предшествующего планируемому, в государственное учреждение "Отдел финансов Джангельдинского района" прогнозные суммы части чистого дохода, подлежащие перечислению в районный бюджет на предстоящий трехлетний период, а также размер чистого дохода, перечисленного коммунальным государственным предприятием в районный бюджет в отчетном году.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Кенжегарин
Приложение к
постановлению акимата
от 9 июня 2014 года № 156
Норматив отчисления части чистого дохода коммунальных
государственных предприятий Джангельдинского района
Чистый доход до 3 000 000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
150 000 тенге + 10 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
4 850 000 тенге + 15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
34 850 000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге
Чистый доход от 500 000 001 тенге до 1 000 000 000 тенге
97 350 000 тенге + 30 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 500 000 000 тенге
Чистый доход от 1 000 000 001 тенге и свыше
247 350 000 тенге + 50 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 1 000 000 000 тенге