Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы Сужарған ауылы әкімінің 2014 жылғы 18 шілдедегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде № 4966 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы Сужарған ауылы әкімінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы Сужарған ауылы әкімінің 22.04.2015 № 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабына сәйкес, Жангелдин ауданының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 17 маусымдағы №05-15/131 ұсынысы негізінде Сужарған ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сужарған ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі
КЕЛІСІЛДІ
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Ветеринариялық
бақылау және қадағалау комитетінің
Жангелдин аудандық аумақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Б. Жусупбеков
А. Конысбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима села Сужарган Джангельдинского района Костанайской области от 18 июля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 июля 2014 года № 4966. Утратило силу решением акима села Сужарган Джангельдинского района Костанайской области от 22 апреля 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима села Сужарган Джангельдинского района Костанайской области от 22.04.2015 № 1.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Джангельдинского района от 17 июня 2014 года №05-15/131 аким села Сужарган РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Сужарган, в связи с возникновением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким села
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
«Жангельдинская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»
_______________ Б. Жусупбеков
А. Конысбаев