Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187 "Жітіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 281 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 5189 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 49 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихаты аппаратының 20.02.2015 № 49 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187 "Жітіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4382 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4029175,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1359432 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 47518 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 16810 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2605415,3 мың теңге;
2) шығындар – 3989880,3 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 5-тармағындағы:
3), 4), 5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"3) 75966 мың теңге – Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
4) 19787 мың теңге – инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
5) 11095,3 мың теңге – Қостанай облысы Жітіқара ауданының (Милютинка ауылына дейін кеңейту) Волгоград топтық су құбырын қайта құрылымдауға;
6) 33812,5 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;";
мынадай мазмұндағы 9)10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) 6482 мың теңге - үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
10) 39500 мың теңге – тұрғын үй көмегін төлеуге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағында:
1), 3), 4), 6), 9), 10), 11), 13) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 43317 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 187 "О бюджете Житикаринского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 27 ноября 2014 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2014 года № 5189. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 20 февраля 2015 года № 49)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 20.02.2015 № 49).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 187 "О бюджете Житикаринского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4382, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 4029175,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1359432 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 47518 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16810 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2605415,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3989880,3 тысячи тенге;";
в пункте 5 указанного решения:
подпункты 3)4)5)6) изложить в новой редакции:
"3) 75966 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
4) 19787 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
5) 11095,3 тысячи тенге – на реконструкцию Волгоградского группового водопровода (расширение до села Милютинка) Житикаринского района Костанайской области;
6) 33812,5 тысяч тенге – на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;";
дополнить подпунктами 9)10) следующего содержания:
"9) 6482 тысячи тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
10) 39500 тысяч тенге – на выплату жилищной помощи.;
в пункте 6 указанного решения:
подпункты 1)3)4)6)9)10)11)13) изложить в новой редакции:
"1) 43317 тысяч тенге – на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;

3) 3810,2 мың теңге – Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
4) 590 мың теңге – мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға;
6) 638058,6 мың теңге – Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
9) 489,4 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
10) 2153,6 мың теңге - 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге;
11) 73109,8 мың теңге - мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақыны төлеуге;
13) 187538,4 мың теңге - Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға.";

3) 3810,2 тысячи тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;
4) 590 тысяч тенге – на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
6) 638058,6 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
9) 489,4 тысячи тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
10) 2153,6 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
11) 73109,8 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
13) 187538,4 тысячи тенге – на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.";