Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 207 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 наурызда № 4490 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 438 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 18.01.2016 № 438 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексі 238-бабының 2-тармағын орындауда, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық бюджеті қаражаты есебінен қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын, азаматтық қызметшілердің төлемақы және ставкасын салыстыру жөнінде ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалары белгіленсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 163 "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің (мемлекеттік тіркеу № 4278, "Айна" газетінде 2013 жылдың 7 қарашасында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы
М. Тукпатуллина
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Е. Аманжолов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ И. Захария
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
__________________ Г. Есенова

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельской местности
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 21 февраля 2014 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 марта 2014 года № 4490. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 438
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 18.01.2016 № 438 (вступает с силу со дня его подписания).
Во исполнение пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, в соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности" от 27 сентября 2013 года № 163, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4278, опубликовано 7 ноября 2013 года в районной газете "Айна").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
М. Тукпатуллина
Секретарь
районного маслихата
Е. Аманжолов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карабалыкского района"
___________________ И. Захария
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района"
__________________ Г. Есенова