Ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 20 ақпандағы № 1 "Қарабалық селолық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 11 маусымдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 маусымда № 4891 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қарабалық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 20 ақпандағы № 1 "Қарабалық селолық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-104 тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымда "Айна" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық
ауылдық округінің әкімі                    Т. Жарқымбаев

О внесении изменений в решение акима сельского округа от 20 февраля 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Карабалыкского сельского округа"
Решение акима Карабалыкского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 11 июня 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июня 2014 года № 4891
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Карабалыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Карабалыкского сельского округа от 20 февраля 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Карабалыкского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-104, опубликовано 11 июня 2009 года в газете "Айна"), в заголовке и далее по тексту на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменить на слова "ауылдық", "ауылы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Жаркимбаев