Мәслихаттың 2014 жылғы 11 наурыздағы № 187 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Половников ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 7 қазандағы № 241 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қазанда № 5129 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 193 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 193 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 39-3-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 11 наурыздағы № 187 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Половников ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4620 тіркелген, 2014 жылғы 30 сәуірде "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тілдегі қосымшасында "Половников" деген сөз "Половниковка" деген сөзбен ауыстырылсын;
мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Жумагулов
А. Досжанов

О внесении изменения в решение маслихата от 11 марта 2014 года № 187 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Половниковского сельского округа Костанайского района Костанайской области"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 7 октября 2014 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 октября 2014 года № 5129. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 30 ноября 2017 года № 193
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 11 марта 2014 года № 187 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Половниковского сельского округа Костанайского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4620, опубликовано 30 апреля 2014 года в газете "Арна") следующее изменение:
в приложении к указанному решению на русском языке слово "Половников" заменить словом "Половниковка";
текст на государственном языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата
Секретарь Костанайского
районного маслихата
А. Жумагулов
А. Досжанов