Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 221 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 маусымда № 4862 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 188 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 06.08.2015 № 188 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексі 238-бабының 3-тармағына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Ә. Ерқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Жақаев
КЕЛІСІЛДІ
Меңдіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
_______ В. Леонов
Әкімдіктің
2014 жылғы 26 мамырдағы
№ 221 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының
тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушісі;
2) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) жалпы білім беретін мектептердің, мектеп-интернаттардың және басқа да бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, қосымша білім беру ұыймдарындағы директордың (басшының) ғалыми, оқу, оқу-өндірістік, оқу-тәрбие, оқу-әдістемелік жұмысы, ақпараттық технологиялар, тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары;
2) білім беру ұйымдарының барлық мамандықтар мұғалімдері;
3) әлеуметтік педагог;
4) педагог-ұйымдастырушы;
5) қосымша білім педагогы;
6) педагог-психолог;
7) мектепке дейінгі ұйымның меңгерушісі;
8) интернат меңгерушісі;
9) аға тәрбиеші, тәрбиеші;
10) музыкалық жетекші;
11) аға тәлімгер;
12) лагерьдің (қорғаныс-спорттық, сауықтыру, мектеп, еңбек және демалыс) бастығы;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающими в сельской местности
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 26 мая 2014 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 июня 2014 года № 4862. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 6 августа 2015 года № 188
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 06.08.2015 № 188 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающими в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ерканова М. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Аким района                                С. Жакаев
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Мендыкаринского
районного маслихата
____________ В. Леонов
Приложение
к постановлению акимата
от 26 мая 2014 года
№ 221
Перечень
должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающими в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов образования:
1) заместитель директора (начальник) по научной, учебной, учебно-производственной, учебно-воспитательной, учебно-методической работе, информационным технологиям, воспитательной работе общеобразовательных школ, школ-интернатов и других организаций начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования;
2) учителя всех специальностей организаций образования;
3) социальный педагог;
4) педагог-организатор;
5) педагог дополнительного образования;
6) педагог психолог;
7) заведующий дошкольной организацией;
8) заведующий интернатом;
9) старший воспитатель, воспитатель;
10) музыкальный руководитель;
11) старший вожатый;
12) начальник лагеря (оборонно-спортивного, оздоровительного, школьного, труда и отдыха);

13) оқу-өндірістік (оқу) шеберхана меңгерушісі;
14) зертхана, кабинет меңгерушісі;
15) еңбек жөніндегі нұсқаушы;
16) мәдени ұйымдастырушы;
17) аға әдіскер, әдіскер;
18) медициналық бике;
19) кітапханашы;
20) балетмейстер;
21) хормейстер;
22) спорт жөніндегі;
23) алғашқы әскери даярлық оқытушы-ұйымдастырушысы.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын басшысы;
2) үйірме жетекшісі;
3) барлық атаудағы суретшілер;
4) әдіскер, аға әдіскер;
5) кітапханашы;
6) режиссер;
7) музыкалық жетекші, сүйемелдеуші;
8) мәдени ұйымдастырушы.
4. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) әдіскер;
2) жаттықтырушы;
3) дене шынықтыру жөніндегі нұсқаушы.
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) мал дәрігері;
2) мал фельдшері.

13) заведующий учебно-производственной (учебной) мастерской;
14) заведующий лабораторией, кабинетом;
15) инструктор по труду;
16) культорганизатор;
17) старший методист, методист;
18) медицинская сестра;
19) библиотекарь;
20) балетмейстер;
21) хормейстер;
22) тренер-преподаватель по спорту;
23) преподаватель-организатор начальной военной подготовке.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) руководитель кружка;
3) художники всех наименований;
4) методист, старший методист;
5) библиотекарь;
6) режиссер;
7) музыкальный руководитель, аккомпаниатор;
8) культорганизатор.
4. Должности специалистов спорта:
1) методист;
2) тренер;
3) инструктор по физической культуре.
5. Должности специалистов ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.