Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 наурызда № 4531 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 16.11.2018 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес, аудандық сайлау комиссиясымен келісім бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) аудан әкімінің 2011 жылғы 16 қарашадағы № 7 "Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-17-125 тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада "Сарыкөл" газетінде жарияланған);
2) аудан әкімінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 1 "Аудан әкімінің 2011 жылғы 16 қарашадағы № 7 "Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4468 тіркелген, 2014 жылғы 20 наурызда "Пресс-Экспресс" газетінде жарияланған);
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау "Сарыкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Э. Күзенбаев
КЕЛIСIЛДI:
Сарыкөл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
________________ Ғ. Асқаров
Әкімнің
2014 жылғы 26 наурыздағы
№ 4 шешіміне қосымша
Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 04.04.2016 № 2 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 05.02.2018 № 4 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 667 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Павших Борцов жұп жағы 2-78, Абай тақ жағы 1-69, жұп жағы 2-66, Тәуелсіздік тақ жағы 1-41, жұп жағы 2-50, Пушкин тақ жағы 1-39, жұп жағы 2-24, Набережная тақ жағы 1-23, жұп жағы 2-28, Озерная тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-26, Советская жұп жағы 28-58, Первомайская тақ жағы 27-51, жұп жағы 42-60, Миронов тақ жағы 35-59, жұп жағы 12-52, Жамбыл тақ жағы 1-47, жұп жағы 2-50, Комаров тақ жағы 1-27, жұп жағы 2-26, Амангелді тақ жағы 7-25, жұп жағы 8-20 көшелері.
№ 668 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района
Решение акима Сарыкольского района Костанайской области от 26 марта 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 марта 2014 года № 4531. Утратило силу решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 16.11.2018 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Сарыкольского района согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение акима района от 16 ноября 2011 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-17-125, опубликовано 17 ноября 2011 года в газете "Сарыкөл");
2) решение акима района от 3 февраля 2014 года № 1 "О внесении изменений в решение акима от 16 ноября 2011 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4468, опубликовано 20 марта 2014 года в газете "Пресс-Экспресс").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Сарыкольского района".
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Э. Кузенбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Сарыкольской районной
территориальной комиссии
________________ Г. Аскаров
Приложение
к решению акима
от 26 марта 2014 года
№ 4
Избирательные участки на территории Сарыкольского района
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 04.04.2016 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 05.02.2018 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 667
В границах поселка Сарыколь: улицы Павших Борцов четная сторона 2-78, Абая нечетная сторона 1-69, четная сторона 2-66, Тәуелсіздік нечетная сторона 1-41, четная сторона 2-50, Пушкина нечетная сторона 1-39, четная сторона 2-24, Набережная нечетная сторона 1-23, четная сторона 2-28, Озерная нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-26, Советская четная сторона 28-58, Первомайская нечетная сторона 27-51, четная сторона 42-60, Миронова нечетная сторона № 35-59, четная сторона 12-52, Джамбула нечетная сторона 1-47, четная сторона 2-50, Комарова нечетная сторона 1-27, четная сторона 2-26, Амангельды нечетная сторона 7-25, четная сторона 8-20.
Избирательный участок № 668

Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Павших Борцов тақ жағы 61-101, Комсомольская тақ жағы 63, 69, 71, 75-79, 85-93, жұп жағы 54-90, Мир тақ жағы 1, 5-29, жұп жағы 2-48, Чапаев тақ жағы 29-59 жұп жағы 24-54, Толстой тақ жағы 19-73, жұп жағы 24-46, Больничная тақ жағы 1-7, жұп жағы 2-6, Лесная тақ жағы 1-15, жұп жағы 2-16, Советская жұп жағы 2, 6-26, тақ жағы 1-7, Меңдеке Батыр тақ жағы 1, 5-43, жұп жағы 2-38, Партизанская тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-24, Медицинская тақ жағы 1-9, жұп жағы 2-12, Айтбай батыр тақ жағы 3-21, жұп жағы 2-18, Тәтіқара жырау Октября тақ жағы 1-29, жұп жағы 2-34, Бауман тақ жағы 1-21, жұп жағы 2-22, Әлібек Батыр жұп жағы 2-42 көшелері.
№ 669 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Павших Борцов жұп жағы 80-136, Абай тақ жағы 71-129, жұп жағы 68-120, Тәуелсіздік тақ жағы 43-97, жұп жағы 52-104, Пушкин тақ жағы 41-81, 67-83, Советская тақ жағы 9-41, Беда тақ жағы 1-41, жұп жағы 2-48, Меңдеке Батыр тақ жағы 37-77, жұп жағы 34-76, Партизанская тақ жағы 21-35, жұп жағы 26-56, Айтбай батыр тақ жағы 23-53, жұп жағы 24-48, Тәтіқара жырау Октября тақ жағы 31-47, жұп жағы 36-64, Әлібек Батыр жұп жағы 44-66 көшелері.
№ 670 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Пушкин жұп жағы 26-88, Набережная тақ жағы 25-91, жұп жағы 30-102, Озерная тақ жағы 21-85, жұп жағы 28-82, Миронов тақ жағы 61-73, Первомайская тақ жағы 53-69, жұп жағы 62-80, Советская тақ жағы 43-67, жұп жағы 60-74, Беда тақ жағы 43-51, жұп жағы 52-70, Меңдеке Батыр тақ жағы 81-89, жұп жағы 78-86, Партизанская тақ жағы 7-49, жұп жағы 58-72, Айтбай тақ жағы 55-69, жұп жағы 50-64, Тәтіқара жырау Октября тақ жағы 49-63, жұп жағы 66-80, Әлібек Батыр жұп жағы 68-80 көшелері.
№ 671 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Абай тақ жағы 131-207, Павших Борцов тақ жағы 105-221, жұп жағы 138-226, Комсомольская тақ жағы 95-155, жұп жағы 92-164, Мир тақ жағы 31-53, жұп жағы 50-70, Чапаев тақ жағы 61-67, жұп жағы 56-70, Әлібек Батыр тақ жағы 1-39, Орджоникидзе тақ жағы 1-21, жұп жағы 2-16, Астана тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-28, Чехов тақ жағы 1-15, жұп жағы 2-12, Шевченко тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-14, Октябрьская тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-18, Садовая тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-10, Дорожная тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-8, Матросов тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-22, Мәметова тақ жағы 1-3, жұп жағы 2, 4, Горький тақ жағы 1,3, жұп жағы 4, 6 көшелері.
№ 672 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Абай жұп жағы 122-220, Тәуелсіздік тақ жағы 97-147, жұп жағы 106-126, Пушкин тақ жағы 83-117, жұп жағы 90- 116, Набережная тақ жағы 93-131, жұп жағы 104-154, Озерная тақ жағы 87- 105, жұп жағы 84-108, Әлібек Батыр тақ жағы 47-67, Орджоникидзе тақ жағы 23-49, жұп жағы 18-46, Астана тақ жағы 13-33, жұп жағы 30-66, Чехов тақ жағы 17-33, жұп жағы 14-36, Шевченко тақ жағы 19-49, жұп жағы 16-38, Октябрьская тақ жағы 13-35, Садовая жұп жағы 12-18, Алтынсарин тақ жағы 1-15, жұп жағы 32-40 көшелері.
№ 673 сайлау учаскесі

В границах поселка Сарыколь: улицы Павших-Борцов нечетная сторона 61-101, Комсомольская нечетная сторона 63, 69, 71, 75-79, 85-93, четная сторона 54-90, Мира нечетная сторона 1, 5-29, четная сторона 2-48, Чапаева нечетная сторона 29-59, четная сторона 24-54, Толстого нечетная сторона 19-73, четная сторона 24-46, Больничная нечетная сторона 1-7, четная сторона 2-6, Лесная нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-16, Советская четная сторона 2, 6-26, нечетная сторона 1-7, Мендеке Батыра нечетная сторона 1, 5-43, четная сторона 2-38, Партизанская нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-24, Медицинская нечетная сторона 1-9, четная сторона 2-12, Айтбай батыр нечетная сторона 3-21, четная сторона 2-18, Тәтіқара жырау нечетная сторона 1-29, четная сторона 2-34, Баумана нечетная сторона 1-21, четная сторона 2-22, Алибек-Батыра четная сторона 2-42.
Избирательный участок № 669
В границах поселка Сарыколь: улицы Павших Борцов четная сторона 80-136, Абая нечетная сторона 71-129, четная сторона 68-120, Тәуелсіздік нечетная сторона 43-97, четная сторона 52-104, Пушкина нечетная сторона 41-81, 67-83, Советская нечетная сторона 9-41, Беды нечетная сторона 1-41, четная сторона 2-48, Мендеке Батыра нечетная сторона 37-77, четная сторона 34-76, Партизанская нечетная сторона 21-35, четная сторона 26-56, Айтбай батыр нечетная сторона 23-53, четная сторона 24-48, Тәтіқара жырау нечетная сторона 31-47, четная сторона 36-64, Алибек Батыра четная сторона 44-66.
Избирательный участок № 670
В границах поселка Сарыколь: улицы Пушкина четная сторона 26-88, Набережная нечетная сторона 25-91, четная сторона 30-102, Озерная нечетная сторона 21-85, четная сторона 28-82, Миронова нечетная сторона 61-73, Первомайская нечетная сторона 53-69, четная сторона 62-80, Советская нечетная сторона 43-67, четная сторона 60-74, Беды нечетная сторона 43-51, четная сторона 52-70, Мендеке Батыра нечетная сторона 81-89, четная сторона 78-86, Партизанская нечетная сторона 7-49, четная сторона 58-72, Айтбай батыр нечетная сторона 55-69, четная сторона 50-64, Тәтіқара жырау нечетная сторона 49-63, четная сторона 66-80, Алибек Батыра четная сторона 68-80.
Избирательный участок № 671
В границах поселка Сарыколь: улицы Абая нечетная сторона 131-207, Павших Борцов нечетная сторона 105-221, четная сторона 138-226, Комсомольская нечетная сторона 95-155, четная сторона 92-164, Мира нечетная сторона 31-53, четная сторона 50-70, Чапаева нечетная сторона 61-67, четная сторона 56-70, Алибек Батыра нечетная сторона 1-39, Орджоникидзе нечетная сторона 1-21, четная сторона 2-16, Астана нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-28, Чехова нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-12, Шевченко нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-14, Октябрьская нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-18, Садовая нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-10, Дорожная нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-8, Матросова нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-22, Маметовой нечетная сторона 1-3, четная сторона 2, 4, Горького нечетная сторона 1, 3, четная сторона 4, 6.
Избирательный участок № 672
В границах поселка Сарыколь: улицы Абая четная сторона 122-220, Тәуелсіздік нечетная сторона 97-147, четная сторона 106-126, Пушкина нечетная сторона 83-117, четная сторона 90-116, Набережная нечетная сторона 93-131, четная сторона 104-154, Озерная нечетная сторона 87-105, четная сторона 84-108, Алибек Батыра нечетная сторона 47-67, Орджоникидзе нечетная сторона 23-49, четная сторона 18-46, Астана нечетная сторона 13-33, четная сторона 30-66, Чехова нечетная сторона 17-33, четная сторона 14-36, Шевченко нечетная сторона 19-49, четная сторона 16-38, Октябрьская нечетная сторона 13-38, Садовая четная сторона 12-18, Алтынсарина нечетная сторона 1-15, четная сторона 32-40.
Избирательный участок № 673

Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Ульянов тақ жағы 1-23, жұп жағы 2-26, Строительная тақ жағы 1-19, Молодежная тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-14, Дзержинский жұп жағы 2-12, Ватутин тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-10, Степная тақ жағы 3-11, жұп жағы 2-10, Целинная тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-14, Фрунзе тақ жағы 1-19.
№ 674 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Привокзальная тақ жағы 1-13, жұп жағы 2-16, Пономарев тақ жағы 1-29, жұп жағы 2-74, Панкратов тақ жағы 1-21, жұп жағы 2-32, Станционная жұп жағы 2-6, Школьная тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-8, Рабочая тақ жағы 1, 3, жұп жағы 2, 4, Интернациональная тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-8, Жуков тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-14, Чкалов тақ жағы 1-25, жұп жағы 2-24, Железнодорожная тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-22, Орман тұқым бағы жұп жағы 2, 4.
№ 675 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Павших Борцов тақ жағы 1-59, Комсомольская тақ жағы 1-11, 17-25, 31-61, жұп жағы 2-52, Омаров тақ жағы 1-15, жұп жағы 2-18, Чапаев тақ жағы 1-5, 17-27, жұп жағы 2-8, 14- 22, Олимпийская тақ жағы 1-9, жұп жағы 2-10, Толстой тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-22, Первомайская тақ жағы 1-27, жұп жағы 2-38, Миронов тақ жағы 1-33, жұп жағы 2-10, Амангелді тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-6, Шолохов тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-6, 60 лет СССР тақ жағы 1-25, жұп жағы 2-24, Мүсірепов тақ жағы 1-13, жұп жағы 2-14, Совхозная тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-20, Ш. Уәлиханов тақ жағы 1-13, жұп жағы 2-14, З. Космодемьянская тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-18, Свобода тақ жағы 1-25, жұп жағы 2-24, Гагарин тақ жағы 3-21, жұп жағы 2-26.
№ 676 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новобарвиновка ауылы.
№ 677 сайлау учаскесі
Шекараларында: Веселый Подол ауылы.
№ 678 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ананьевка ауылы.
№ 679 сайлау учаскесі
Шекараларында: Златоуст ауылы.
№ 680 сайлау учаскесі
Шекараларында: Күнтимес ауылы.
№ 681 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новое ауылы.
№ 682 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қараоба ауылы.
№ 683 сайлау учаскесі
Шекараларында: Комсомол ауылы.
№ 684 сайлау учаскесі
Шекараларында: Чапаевка ауылы.
№ 685 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қоскөл ауылы.
№ 686 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ленинское ауылы.
№ 687 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ленинградское ауылы.
№ 688 сайлау учаскесі
Шекараларында: Вишневка ауылы.
№ 689 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қарашілік ауылы.
№ 690 сайлау учаскесі
Шекараларында: Большие Дубравы ауылы.
№ 691 сайлау учаскесі
Шекараларында: Урожайное ауылы.
№ 692 сайлау учаскесі
алынып тасталды – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 05.02.2018 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 693 сайлау учаскесі
Шекараларында: Маяк ауылы.
№ 694 сайлау учаскесі
Шекараларында: Барвинов ауылы.
№ 695 сайлау учаскесі
Шекараларында: Севастополь ауылы.
№ 696 сайлау учаскесі
Шекараларында: Дубинка ауылы.
№ 697 сайлау учаскесі
Шекараларында: Крыловка ауылы.
№ 698 сайлау учаскесі
Шекараларында: Сорочинка ауылы.
№ 699 сайлау учаскесі
Шекараларында: Мелитополь ауылы.
№ 700 сайлау учаскесі
Шекараларында: Островное ауылы.
№ 701 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тағыл ауылы.
№ 702 сайлау учаскесі
алынып тасталды – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 05.02.2018 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 703 сайлау учаскесі
Шекараларында: Соналы ауылы.
№ 704 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ермаковка ауылы.
№ 705 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тимирязевка ауылы.
№ 706 сайлау учаскесі
алынып тасталды – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 05.02.2018 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 707 сайлау учаскесі
алынып тасталды – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 05.02.2018 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В границах поселка Сарыколь: улицы Ульянова нечетная сторона 1-23, четная сторона 2-26, Строительная нечетная сторона 1-19, Молодежная нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-14, Дзержинского четная сторона 2-12, Ватутина нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-10, Степная нечетная сторона 3-11, четная сторона 2-10, Целинная нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-14, Фрунзе нечетная сторона 1-19.
Избирательный участок № 674
В границах поселка Сарыколь: улицы Привокзальная нечетная сторона 1-13, четная сторона 2-16, Пономарева нечетная сторона 1-29, четная сторона 2-74, Панкратова нечетная сторона 1-21, четная сторона 2-32, Станционная четная сторона 2-6, Школьная нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-8, Рабочая нечетная сторона 1, 3, четная сторона 2, 4, Интернациональная нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-8, Жукова нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-14, Чкалова нечетная сторона 1-25, четная сторона 2-24, Железнодорожная нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-22, лесопитомник 2, 4.
Избирательный участок № 675
В границах поселка Сарыколь: улицы Павших Борцов нечетная сторона 1-59, Комсомольская нечетная сторона 1-11, 17-25, 31-61, четная сторона 2-52, Омарова нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-18, Чапаева нечетная сторона 1-5, 17-27, четная сторона 2-8, 14-22, Олимпийская нечетная сторона 1-9, четная сторона 2-10, Толстого нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-22, Первомайская нечетная сторона 1-27, четная сторона 2-38, Миронова нечетная сторона 1-33, четная сторона 2-10, Амангельды нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-6, Шолохова нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-6, 60 лет СССР нечетная сторона 1-25, четная сторона 2-24, Мусрепова нечетная сторона 1-13, четная сторона 2-14, Совхозная нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-20, Ч. Валиханова нечетная сторона 1-13, четная сторона 2-14, З. Космодемьянской нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-18, Свободы нечетная сторона 1-25, четная сторона 2-24, Гагарина нечетная сторона 3-21, четная сторона 2-26.
Избирательный участок № 676
В границах: село Новобарвиновка.
Избирательный участок № 677
В границах: село Веселый Подол.
Избирательный участок № 678
В границах: село Ананьевка.
Избирательный участок № 679
В границах: село Златоуст.
Избирательный участок № 680
В границах: село Кунтимес.
Избирательный участок № 681
В границах: село Новое.
Избирательный участок № 682
В границах: село Караоба.
Избирательный участок № 683
В границах: село Комсомольское.
Избирательный участок № 684
В границах: село Чапаевка.
Избирательный участок № 685
В границах: село Косколь
Избирательный участок № 686
В границах: село Ленинское.
Избирательный участок № 687
В границах: село Ленинградское.
Избирательный участок № 688
В границах: село Вишневка.
Избирательный участок № 689
В границах: село Карашилик.
Избирательный участок № 690
В границах: село Большие Дубравы
Избирательный участок № 691
В границах: село Урожайное.
Избирательный участок № 692
исключен - решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 05.02.2018 №4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 693
В границах: село Маяк.
Избирательный участок № 694
В границах: село Барвиновка.
Избирательный участок № 695
В границах: село Севастополь.
Избирательный участок № 696
В границах: село Дубинка.
Избирательный участок № 697
В границах: село Крыловка.
Избирательный участок № 698
В границах: село Сорочинка.
Избирательный участок № 699
В границах: село Мелитополь.
Избирательный участок № 700
В границах: село Островное.
Избирательный участок № 701
В границах: село Тагильское.
Избирательный участок № 702
исключен - решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 05.02.2018 №4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 703
В границах: село Соналы.
Избирательный участок № 704
В границах: село Ермаковка.
Избирательный участок № 705
В границах: село Тимирязевка.
Избирательный участок № 706
исключен - решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 05.02.2018 №4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 707
исключен - решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 05.02.2018 №4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).