Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2014 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсету туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы № 178 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 шілдеде № 4949 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2014 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсетілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті
сессияның төрағасы                         Т. Жауғаштин
Аудандық
мәслихат хатшысы                           А. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының м.а.
________________ А. Голодный
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының м.а.
________________ А. Тәкенов

О предоставлении в 2014 году специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25 июня 2014 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 июля 2014 года № 4949
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2014 году специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
очередной сессии                           Т. Жаугаштин
Секретарь
районного маслихата                        А. Карашулаков
СОГЛАСОВАНО:
И.о. руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Сарыкольского района"
__________________ А. Голодный
И.о.руководителя государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Сарыкольского района"
__________________ А. Такенов