Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 87 "Қазақстан Республикасының Президентігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі мен Мәслихаттар депутаттығына үміткерлер үшін, үгіт баспа материалдарын орналастыруға орындарды анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 30 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда № 4524 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 08.01.2016 № 13 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі Конституциялық Заңына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 87 "Қазақстан Республикасының Президентігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі мен Мәслихаттар депутаттығына үміткерлер үшін, үгіт баспа материалдарын орналастыруға орындарды анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-130 тіркелген, 2011 жылғы 18 ақпанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі қосымшасында бүкіл мәтін бойынша "селолық", "село", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауыл", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ:
Таран аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
________________ Л. Пастушенко
Қостанай облысы әкімдігінің дене
тәрбиесі және спорт басқармасы
"Таран аудандық балалар-
жасөспірімдер спорт мектебі"
мемлекеттік мекемесінің директоры
_______________ Н. Транда
"Таран аудандық орталық
ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазынашылық
кәсіпорнының бас дәрігері
_______________ А. Жауков

О внесении изменений в постановление акимата района от 16 февраля 2011 года № 87 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 14 февраля 2014 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2014 года № 4524. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 8 января 2016 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 08.01.2016 № 13 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района от 16 февраля 2011 года № 87 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-130, опубликовано в районной газете "Маяк" от 18 февраля 2011 года) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению по всему тексту на государственном языке слова: "селолық", "село", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауыл", "ауылы", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Тарановской
районной избирательной комиссии
________________ Л. Пастушенко
Директор государственного учреждения
"Тарановская районная детско-юношеская
спортивная школа" Управления физической
культуры и спорта Костанайской области
________________ Н. Транда
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия "Тарановская
центральная районная больница"
________________ А. Жауков