Смайыл селосы әкімінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 "Смайыл селосының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 мамырда № 4738 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Белинский ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Смайыл селосы әкімінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 "Смайыл селосының көшелеріне атау беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-157 тіркелген, 2012 жылғы 9 ақпанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша: "селосының", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылының", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Смайыл" сөзінің алдында "Белинский ауылдық округі" деген сөздермен толықтырылсын;
орыс тілдегі шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша:
"Смайловка" сөзінен кейін "Белинского сельского округа" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Белинский ауылдық
округінің әкімі                            Қ. Хасенов

О внесении изменений и дополнений в решение акима села Смайловка от 27 декабря 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам села Смайловка"
Решение акима Белинского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 18 апреля 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 мая 2014 года № 4738
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Белинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Смайловка от 27 декабря 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам села Смайловка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-18-157, опубликовано 9 февраля 2012 года в районной газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке:
слова "селосының", "селосы" заменить соответственно словами "ауылының", "ауылы";
перед словами "Смайыл" дополнить словами "Белинский ауылдық округі";
в заголовке и по всему тексту решения на русском языке:
после слов "Смайловка" дополнить словами "Белинского сельского округа".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Белинского
сельского округа                           К. Хасенов