Майский ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1 "Май селолық округі селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Майский ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 мамырда № 4708 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Майский ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Майский ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1 "Май селолық округі селоларының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-102 тіркелген, 2009 жылғы 31 желтоқсанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "Май селолық", "селоларының", "Май селосының", "Приреченское селосының" деген сөздер тиісінше "Майский ауылдық", "ауылдарының", "Майское ауылының", "Приреченское ауылының" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Майский ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы                          С. Шарий

О внесении изменений в решение акима Майского сельского округа от 30 октября 2009 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Майского сельского округа"
Решение акима Майского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 11 апреля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 мая 2014 года № 4708
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Майского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Майского сельского округа от 30 октября 2009 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Майского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-102, опубликовано 31 декабря 2009 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "Май селолық", "селоларының", "Май селосының", "Приреченское селосының" заменить соответственно словами "Майский ауылдық", "ауылдарының", "Майское ауылының", "Приреченское ауылының", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима Майского сельского округа            С. Шарий