Павлодар облысының аудандары мен қалаларына ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі субсидия көлемдерін анықтау туралы
Павлодар облысы әкімінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 мамырда № 3838 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 3 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 26.05.2015 № 3 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 4 сәуiрдегi № 237 қаулысымен бекітілген Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау ережесiнің 8-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Павлодар облысының аудандары мен қалаларына ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге су беру жөніндегі субсидия көлемдері осы шешімінің қосымшасына сәйкес анықталсын.

Об определении объемов субсидий районам и городам Павлодарской области по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
Решение исполняющего обязанности акима Павлодарской области от 16 мая 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 мая 2014 года № 3838. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 26 мая 2015 года № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 26.05.2015 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 8 Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237 принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Определить объемы субсидий районам и городам Павлодарской области по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям согласно приложению к настоящему решению.

2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.