Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXXIV сессиясы) 2014 жылғы 20 тамыздағы "Амбулаториялық емделу кезінде дәрі-дәрмектерді қосымша ұсыну туралы" № 287/34 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 310/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4228 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 236/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 14.06.2018 № 236/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 20 тамыздағы (V сайланған ХХХІV сессиясы) "Амбулаториялық емделу кезінде дәрі-дәрмектерді қосымша ұсыну туралы" № 287/34 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4020 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қыркүйектегі "Сарыарқа самалы" газетінде, 2014 жылғы 16 қыркүйектегі "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"алғашқы иммунодефицит ауруына шалдыққандар үшін – "Имукин" интерферон гамма-1 рекомбинанттық препараты.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Оспанова
Облыстық мәслихат хатшысы В. Берковский

О внесении изменения в решение областного маслихата (XXXIV сессия, V созыв) от 20 августа 2014 года № 287/34 "О дополнительном предоставлении лекарственных средств при амбулаторном лечении"
Решение маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2014 года № 310/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2014 года № 4228. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14 июня 2018 года № 236/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14.06.2018 № 236/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (ХХХIV сессия, V созыв) от 20 августа 2014 года № 287/34 "О дополнительном предоставлении лекарственных средств при амбулаторном лечении" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4020, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 16 сентября 2014 года, "Звезда Прииртышья" от 16 сентября 2014 года) следующее изменение:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"с заболеванием первичный иммунодефицит – препарат рекомбинантный интерферон гамма-1 "Имукин"".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Оспанова
Секретарь областного маслихата В. Берковский