Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы "Павлодар қаласы аумағында орналасқан тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын" бекіту туралы № 26/23 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 02 шілдедегі № 281/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 тамызда № 3901 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 167/21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 14.06.2017 № 167/21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 науырыздағы "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 185 қаулысына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы "Павлодар қаласы аумағында орналасқан тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын" бекіту туралы" № 26/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-1-156 болып тіркелген, 2010 жылғы 20 мамырдағы № 20 "Шаһар" газетінде және 2010 жылғы 17 мамырдағы № 19, 2010 жылғы 24 мамырдағы № 20 "Версия" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген Павлодар қаласының аумағында орналасқан тұрғын үй көмегін көрсету қағидасындағы 13-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат):
"электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталына немесе Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына (бұдан әрі - ХҚО) өтініш береді және келесі құжаттарды ұсынады:
1) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
2) отбасы табысын растайтын құжаттар. Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасының азаматының) жиынтық табысын есептеу тәртібін тұрғын үй қатынастары саласындағы уәкілетті орган белгілейді;
3) тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы жарналардың мөлшері туралы шоттар;
4) коммуналдық қызметтерді тұтынуға арналған шоттар;
5) телекоммуникация қызметтері үшін түбіртек-шот немесе байлыныс қызметтерін көрсетуге арналған шарттың көшірмесі;

О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 31 марта 2010 года № 26/23 "Об утверждении "Правил предоставления жилищной помощи на территории города Павлодара"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 02 июля 2014 года № 281/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 августа 2014 года № 3901. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 14 июня 2017 года № 167/21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 14.06.2017 № 167/21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 31 марта 2010 года № 26/23 "Об утверждении "Правил предоставления жилищной помощи на территории города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-1-156, опубликовано в газете "Шаhар" 20 мая 2010 года № 20 и в газете "Версия" 17 мая 2010 года № 19, 24 мая 2010 года № 20) следующее изменение:
в Правилах предоставления жилищной помощи на территории города Павлодара, утвержденных вышеуказанным решением, пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) обращается:
на веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz" или в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - ЦОН) с заявлением и предоставляет следующие документы:
1) копию документа, удостоверяющего личность заявителя;
2) документы, подтверждающие доходы семьи. Порядок исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи, определяется уполномоченным органом в сфере жилищных отношений;
3) счета о размерах ежемесячных взносов на содержание жилого дома (жилого здания);
4)счета на потребление коммунальных услуг;
5) квитанцию-счет за услуги телекоммуникаций или копию договора на оказание услуг связи;

6) жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жергілікті атқарушы орган берген жалдау ақысының мөлшері туралы шот.
Құжаттардың тұпнұсқалары ақпарат үшін ұсынылады және өтініш иесіне қайтарылады.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Мұқашев
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Желнов

6) счет о размере арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, предъявленный местным исполнительным органом.
Оригиналы документов предоставляются для сведения и возвращаются заявителю.".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Мукашев
Секретарь городского маслихата М. Желнов