Ақсу қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 05 мамырдағы № 334/3 қаулысы. Павлодар облыстық Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 мамырда № 3836 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 336/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 21.04.2016 № 336/4 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныстар 2-қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4..Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Б. Ыбыраев
"КЕЛІСІЛДІ"
"БИБІ - АНА" Республикалық
мүгедек-әйелдер қоғамы"
Павлодар облыстық қоғамдық
бірлестігі филиалының төрағасы Н. Багирова
2014 жылғы 5 мамыр
"КЕЛІСІЛДІ"
"ЖӘРДЕМ" қоғамдық
қорының директоры А. Айдарханова
2014 жылғы 5 мамыр
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық
бірлестігінің "Ақсу" корпоративтік
қорының президенті А. Цитович
2014 жылғы 5 мамыр
Ақсу қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 5 мамырдағы
№ 334/3 қаулысына
1-қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты
жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді – Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 03.06.2015 № 432/6 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ п/п
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
1.
"Горкомхоз – Ақсу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Об организации общественных работ в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 05 мая 2014 года № 334/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 мая 2014 года № 3836. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21 апреля 2016 года № 336/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21.04.2016 № 336/4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Б. Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Павлодарского областного
филиала Общественного
объединения "Республиканское
Общество женщин-инвалидов
"БИБИ - АНА" Н. Багирова
5 мая 2014 года
"СОГЛАСОВАНО"
Директор Общественного
Фонда "ЖӘРДЕМ" А. Айдарханова
5 мая 2014 года
"СОГЛАСОВАНО"
Президент корпоративного фонда
"Аксу" общественного объединения
"Казахское общество слепых" А. Цитович
5 мая 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Аксу
от 5 мая 2014 года № 334/3
Перечень организаций, в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и
источники их финансирования
Cноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 03.06.2015 № 432/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Перечень организаций
Виды и объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Горкомхоз – Аксу"

Жалпы қашықтығы 45 километр қала көшелерінің аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазалау - 89000 шаршы метр, қаланың 11 көшесі бойынша қоқыстарды жинау – 3509000 шаршы метр, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу – 2190 дана, шөптерді шабу – 45 гектар, гүлзарлар отырғызу – 9169 шаршы метр, ағаштарды суару – 4500 текше метр, бұта қоршамын түзету – 3200 шаршы метр, ағаштардың өскіндерін кесу – 12000 ағаш.
8 сағаттық жұмыс күні,
5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
2.
"Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жалпы қашықтығы 28 километр ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: әкімшілік ғимараттың айналасындағы жаяу жолдарды қардан тазалау – 1600 шаршы метр, ауылдың 44 көшесі бойынша қоқысты жинау – 28 шаршы метр, 1 ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу – 50 дана, гүлзарларды қазу, суару – 50 шаршы метр, қашықтығы 3 километр кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін). Қалқаман ауылының 927 ауласында, Ақжол ауылының 214 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын жүргізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
3.
"Ақсу қаласы Алғабас селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жалпы қашықтығы 29,1 километр ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: әкімшілік ғимараттың айналасындағы жаяу жолдарды қардан тазалау, ауылдың 35 көшесі бойынша қоқысты жинау – 1250 шаршы метр, 3 ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау – 2625 шаршы метр, жол жиектерін тазалау, 1700 дана ағаштар, 400 дана бұталар кесу, кепкен ағаштарды кесу – 300 дана, ағаштарды әктеу – 1700 дана, шөп шабу – 1250 шаршы метр, гүлзарларды қазу – 50 шаршы метр, суару – 50 шаршы метр, 9 километр арақашықтығы бар кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін). Алғабас ауылының 187 ауласында, Жолқұдық ауылының 418 ауласында, Ребровка ауылының 40 ауласында, Қаракөл ауылының 25 ауласында, Айнакөл ауылының 164 ауласында, Қарабай ауылының 39 ауласында, Көктас ауылының 75 ауласында, Сынтас ауылының 44 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын жүргізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
4.
"Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жалпы қашықтығы 25 километр ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: әкімшілік ғимаратының айналасын қар мен қоқыстан тазалау – 1500 шаршы метр, ауылдың 37 көшесі бойынша қоқысты жинау – 25 километр, 1 ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл маңындағы жол жиектері мен айналма жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жол желегін ақтау – 2,5 километр, ағаштарды әктеу – 200 дана, шөп шабу – 4500 шаршы метр, гүлзарларды қазу – 50 шаршы метр, суару – 50 шаршы метр, 8 километр арақашықтығы бар кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.

Благоустройство и уборка территории по улицам города общей протяженностью – 45 километров: очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега - 89000 квадратных метров, уборка мусора по 11 улицам города - 3509000 квадратных метров, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя - 2190 штук, скашивание травы 45 гектаров, разбивка цветников и клумб - 9169 квадратных метров, полив деревьев - 4500 кубических метров, ручная стрижка живой изгороди - 3200 квадратных метров, вырезка порослей у деревьев - 12000 деревьев.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Калкаманского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам сел общей протяженностью – 28 километров: очистка тротуаров вокруг административных зданий от снега - 1600 квадратных метров, уборка мусора по 44 улицам сел - 28 километров, обелиска – 1 штука, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя - 50 штук, перекопка цветочных клумб, полив - 50 квадратных метров, очистка от мусора въездных дорог протяженностью - 3 километра.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования). Перепись подсобного хозяйства в 927 дворах села Калкаман, 214 дворах села Акжол.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабасского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам сел общей протяженностью – 29,1 километра: очистка тротуаров, вокруг административных зданий от снега и уборка мусора по 35 улицам сел – 1250 квадратных метров, уборка мусора, обелиска - 3 штуки - 2625 квадратных метров, очистка обочин, подрезка деревьев - 1700 штук, кустарников - 400 штук, спиливание сухостоя - 300 штук, побелка деревьев - 1700 штук, кошение травы – 1250 квадратных метров, перекопка цветочных клумб - 50 квадратных метров, полив - 50 квадратных метров, очистка от мусора въездных дорог протяженностью - 9 километров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования). Перепись подсобного хозяйства в 187 дворах села Алгабас, в 418 дворах села Жолкудук, в 40 дворах села Ребровка, в 25 дворах села Караколь, в 164 дворах села Айнаколь, в 39 дворах села Карабай, в 75 дворах села Коктас, в 44 дворах села Сынтас.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Достыкского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам сел общей протяженностью - 25 километров: очистка территорий вокруг административных зданий от снега и мусора - 1500 квадратных метров, уборка мусора по 37 улицам сел - 25 километров, обелиска - 1 штука, очистка обочин, объездных дорог в районе сел, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров - 2,5 километра, побелка деревьев - 200 штук, кошение травы - 4500 квадратных метров, перекопка цветочных клумб, полив - 50 квадратных метров, очистка от мусора въездных дорог протяженностью - 8 километров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.

Ең төменгі жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін). Достық ауылының 179 ауласында, Парамоновка ауылының 376 ауласында, кіші Парамоновка ауылының 12 ауласында, Төртқұдық ауылының 32 ауласында, Пограничник ауылының 329 ауласында, Спутник станциясының 110 ауласында, Тасқұдық станциясының 40 ауласында, Бастау ауылының 6 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын жүргізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
5.
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жалпы қашықтығы 22 километр ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: әкімшілік ғимараттардың айналасындағы жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қар мен қоқыстан тазалау және ауылдың 28 көшесі бойынша қоқысты жинау – 480 шаршы метр, ағаштар отырғызу – 100 дана, ағаштар кесу, кепкен ағаштарды кесу – 550 дана, ағаштарды әктеу – 1000 дана, шөп шабу – 12 шаршы метр, гүлзарлар қазу – 100 шаршы метр, ағаштар мен гүлзарларды суару – 100 шаршы метр, қашықтығы 9 километр кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін). Евгеньевка ауылының 500 ауласында, Сольветка ауылының 72 ауласында, Үштерек ауылының 352 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын жүргізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
6.
"Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жалпы қашықтығы 28 километр ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: әкімшілік ғимараттардың айналасындағы жаяу жолдарды 30 тонна қардан тазалау және ауылдың 33 көшесін, орталық алаңның, 3 ескерткіштің айналасын, ауыл аймағындағы жол жиектері мен айналма жолдарын қоқыстан тазалау– 45 тонна, ағаштар кесу - 200 дана, бұталар кесу – 200 дана, кепкен ағаштарды кесу – 100 дана, ағаштарды әктеу – 1500 дана, шөп шабу – 12 гектар, гүлзарлар қазу – 1,5 гектар, суару – 1,5 гектар, 16 километр арақашықтығы бар кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін). Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдың 265 ауласындағы, Дөнентаев атындағы ауылдың 49 ауласындағы, Сырлықала ауылының 43 ауласындағы, Көктерек ауылының 16 ауласындағы, Путь Ильича ауылының 298 ауласындағы, Еңбек ауылының 46 ауласындағы, Құркөл ауылының 150 ауласындағы қосалқы шаруашылықтардың санағын жүргізу.

1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования). Перепись подсобного хозяйства в 179 дворах села Достык, в 376 дворах села Парамоновка, в 12 дворах села Малая Парамоновка, в 32 дворах села Торткудук, в 329 дворах села Пограничник, в 110 дворах станции Спутник, в 40 дворах станции Таскудук, в 6 дворах села Бастау.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территории по улицам сел общей протяженностью – 22 километра: очистка тротуаров вокруг административных зданий от снега и уборка от мусора по 28 улицам сел - 480 квадратных метров, посадка деревьев - 100 штук, подрезка деревьев, спиливание сухостоя - 550 штук, побелка деревьев - 1000 штук, кошение травы - 12 квадратных метров, перекопка цветников и клумб - 100 квадратных метров, полив деревьев, цветников и клумб - 100 квадратных метров, очистка от мусора въездных дорог протяженностью - 9 километров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования). Перепись подсобного хозяйства в 500 дворах села Евгеньевка, в 72 дворах села Сольветка, 352 дворах села Уштерек.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам села общей протяженностью – 28 километров: очистка тротуаров, вокруг административных зданий от снега - 30 тонн., уборка мусора по 33 улицам села, центральной площади, обелиска - 3 штуки, очистка обочин, объездных дорог в районе села - 45 тонн, подрезка деревьев - 200 штук, кустарников - 200 штук, спиливание сухостоя - 100 штук, побелка деревьев - 1500 штук, кошение травы - 1,5 гектара, перекопка цветочных клумб - 1,5 гектара, полив - 1,5 гектара, очистка от мусора въездных дорог протяженностью - 16 километров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования). Перепись подсобного хозяйства в 265 дворах села имени Мамаита Омарова, в 49 дворах села Донентаево, в 43 дворах села Сырлыкала, в 16 дворах села Коктерек, в 298 дворах села Путь Ильича, в 46 дворах села Енбек, в 150 дворах села Курколь.

8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
7.
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жалпы қашықтығы 70 километр ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: әкімшілік ғимараттардың айналасындағы жаяу жолдарды қардан тазалау және ауылдың 24 көшесін қоқыстан тазалау – 2500 шаршы метр, 2 ескерткіштің, 2 саябақтың айналасын, ауыл аймағындағы жол жиектері мен айналма жолдарын қоқыстан тазалау, ағаштар кесу - 200 дана, ағаштарды әктеу – 200 дана, 18 километр арақашықтығы бар кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақының 1,5 еселенген мөлшері
Қалалық бюджет
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін). Қызылжар ауылының 524 ауласында, Борықтал ауылының 36 ауласында, Сарышығанақ ауылының 182 ауласында, Суаткөл ауылының 32 ауласында, Жаңа шаруа ауылының 29 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын жүргізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
8.
"Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін). Қаланың жеке меншік секторындағы қосалқы шаруашылықтың санағын жүргізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
9.
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін).
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
10.
"Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін).
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
11.
“Мөлдір” мүгедек әйелдерді әлеуметтік бейімдеу Павлодар облыстық орталығы” қоғамдық бірлестігі” (келісім бойынша)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін), диспетчерлік және курьерлік жұмыс. Науқастарға қызмет көрсетуге көмектесу. Қарттар мен жалғыз басты мүгедектерге көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
12.
“Павлодар облысы Ақсу қаласы халықты жұмыспен қамту орталығы” мемлекеттік мекемесі”
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін).
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
13.
"ЖӘРДЕМ" қоғамдық қоры (келісім бойынша)
"Зияндылығын төмендету" бағдарламасы бойынша материалдарды және заттарды айырбастау мен тарату.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
14.
"Қазақ зағиптар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің "Ақсу" корпоративтік қоры (келісім бойынша)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін).
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
15.
“Көмек 2015” мүгедектердің қоғамдық бірлестігі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін).
8-сағаттық жұмыс күні,
5-күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
Ақсу қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 5 мамырдағы
№ 334/3 қаулысына
2-қосымша
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныстар
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерістер енгізілді – Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 03.06.2015 № 432/6 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/с
Ұйымның тізбесі
Сұраныс (мәлімделген қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілді), адам
1
2
3
4
1.
"Горкомхоз – Ақсу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
60
60
2.
"Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
15
3.
"Ақсу қаласы Алғабас селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
4.
"Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
5.
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
6.
"Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
7.
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
8.
"Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13
13
9.
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
10.
"Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
11.
“Мөлдір” мүгедек әйелдерді әлеуметтік бейімдеу Павлодар облыстық орталығы” қоғамдық бірлестігі” (келісім бойынша)
2
2
12.
“Павлодар облысы Ақсу қаласы халықты жұмыспен қамту орталығы” мемлекеттік мекемесі”
3
3
13.
"ЖӘРДЕМ" қоғамдық қоры (келісім бойынша)
2
2
14.
"Қазақ зағиптар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің "Ақсу" корпоративтік қоры (келісім бойынша)
2
2
15.
“Көмек 2015” мүгедектердің қоғамдық бірлестігі
2
2
Барлығы:
203
203

8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа города Аксу"
Благоустройство и уборка территорий по улицам сел общей протяженностью - 70 километров: очистка тротуаров, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по 24 улицам сел - 2500 квадратных метров, обелиска - 2 штуки, парк - 2 штуки, объездных дорог в районе сел, подрезка деревьев - 200 штук, побелка деревьев - 200 штук, очистка от мусора въездных дорог протяженностью - 18 километров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
1,5 кратный размер минимального размера заработной платы
Городской бюджет
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования). Перепись подсобного хозяйства в 524 дворах села Кызылжар, в 36 дворах села Борыктал, в 182 дворах села Сарышыганак, в 32 дворах села Суатколь, в 29 дворах села Жана шаруа.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования). Перепись подсобного хозяйства в частном секторе города.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
9.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования).
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
10.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу"
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования).
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
11.
“Общественное объединение “Павлодарский областной Центр социальной адаптации женщин инвалидов “Мөлдір” (по согласованию)
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования), диспетчерская и курьерская работа. Помощь в обслуживаний больных. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
12.
“Государственное учреждение “Центр занятости населения города Аксу Павлодарской области”
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования).
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
13.
Общественный фонд "ЖӘРДЕМ" (по согласованию)
Раздача и обмен предметов и материалов по программе "Снижение Вреда".
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
14.
Корпоративный фонд "Аксу" общественного объединения "Казахское общество слепых" (по согласованию)
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования).
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
15.
Общественное объединение инвалидов “Көмек 2015”
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования).
8-часовой рабочий день,
5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
Приложение 2
к постановлению акимата
города Аксу
от 5 мая 2014 года № 334/3
Спрос и предложение на общественные работы
Cноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 03.06.2015 № 432/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Перечень организаций
Спрос (заявленная потребность)
Предложения (утверждено), человек
1
2
3
4
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Горкомхоз – Аксу"
60
60
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Калкаманского сельского округа города Аксу"
15
15
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабасского сельского округа города Аксу"
20
20
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Достыкского сельского округа города Аксу"
20
20
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
20
20
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу"
20
20
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа города Аксу"
20
20
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Аксу"
13
13
9.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Аксу"
2
2
10.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу"
2
2
11.
“Общественное объединение “Павлодарский областной Центр социальной адаптации женщин инвалидов “Мөлдір” (по согласованию)
2
2
12.
“Государственное учреждение “Центр занятости населения города Аксу Павлодарской области”
3
3
13.
Общественный фонд "ЖӘРДЕМ" (по согласованию)
2
2
14.
Корпоративный фонд "Аксу" общественного объединения "Казахское общество слепых" (по согласованию)
2
2
15.
Общественное объединение инвалидов “Көмек 2015”
2
2
Итого:
203
203