Ақсу қаласының селолық округтері аумағында орынға барып сауда жасайтын орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 544/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 тамызда № 3906 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 10 маусымдағы N 444/6 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 10.06.2015 N 444/6 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі "Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы" № 371 қаулысына сәйкес Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, сауда қызметінің субъектілерімен Ақсу қаласы селолық округтерінің аумағында орынға барып сауда жасау үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің экономика мәселелерін қадағалайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Нүкенов
Ақсу қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 14 шілдедегі
№ 544/4 қаулысына
қосымша
Сауда қызметінің субъектілерімен Ақсу қаласының
селолық округтері аумағында орынға барып сауда
жасайтын орындардың тізбесі
№ р/н
Селолық округтің атауы
Орналасқан жері
1
2
3
1.
Алғабас селолық округі
Алғабас ауылы, Коммунистическая көшесіндегі алаңда;
Жолқұдық ауылы, Ленинский-Русская поляна трассасының бойындағы алаңда ("Қасенов" ЖК дүкеніне қарама-қарсы);
Ребровка ауылында, Қазанғап би көшесіндегі алаңда (бастауыш мектепке қарама-қарсы);
Айнакөл ауылы, Центральная кө-шесіндегі алаңда ("Алғабас селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі әкімшілік ғимаратына қарама-қарсы);
Көктас ауылы, Достық көшесіндегі алаңда (бастауыш мектепке қарама-қарсы);
Қарабай ауылында, Жағалау көшесіндегі алаңда.
2.
Достық селолық округі
Достық ауылы, 1 Линия көшесіндегі алаңда ("Достық" орта мектебіне қарама-қарсы);
Парамоновка ауылы Молодежная көшесіндегі алаңда;
Пограничник ауылы Белорусская көшесіндегі алаңда.
3.
Евгеньевка селолық округі
Евгеньевка ауылы Гагарин көшесіндегі алаңда;
Үштерек ауылы Ленин көшесіндегі алаңда;
Сольветка ауылы Ленин көшесіндегі алаңда.
4.
Қалқаман селолық округі
Қалқаман ауылы Ленин көшесіндегі алаңда;
Ақжол ауылы Школьная көшесіндегі алаңда;
5.
Қызылжар селолық округі
Қызылжар ауылы, Гагарин көшесіндегі алаңда (Мәдениет үйіне қарама-қарсы);
Сарышығанақ ауылында Центральная көшесіндегі алаңда (Мәдениет үйіне қарама-қарсы).
6.
Мәмәйіт Омаров атындағы
селолық округ
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Ш. Арғынбаев көшесіндегі алаңда;
Путь Ильича ауылы, Ленин көшесіндегі алаңда;
Құркөл ауылы, Алтай көшесіндегі алаңда.

Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сельских округов города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 14 июля 2014 года № 544/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 августа 2014 года № 3906. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 10 июня 2015 года N 444/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 10.06.2015 N 444/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления субъектами торговой деятельности выездной торговли на территории сельских округов города Аксу согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города, курирующего вопросы экономики.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Нукенов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу
от 14 июля 2014 года № 544/4
Перечень мест для осуществления субъектами
торговой деятельности выездной торговли на
территории сельских округов города Аксу
№ п/п
Наименование сельского округа
Места расположения
1
2
3
1.
Алгабасский сельский округ
село Алгабас, на площади по улице Коммунистическая;
село Жолкудук, вдоль трассы Ленинский-Русская Поляна (напротив магазина ИП "Касенов");
село Ребровка, по улице Қазанғап би (напротив начальной школы);
село Айнаколь, по улице Центральная (напротив административного здания государственного учреждения "Аппарат акима Алгабасского сельского округа");
село Коктас, по улице Достық (напротив начальной школы);
село Карабай, на площади по улице Жағалау.
2.
Достыкский сельский округ
село Достык, по улице 1 Линия (напротив средней школы "Достык");
село Парамоновка, на площади по улице Молодежная;
село Пограничник, на площади по улице Белорусская.
3.
Евгеньевский сельский округ
село Евгеньевка, на площади по улице Гагарина;
село Уштерек, на площади по улице Ленина;
село Сольветка, на площади по улице Ленина.
4.
Калкаманский сельский округ
село Калкаман, на площади по улице Ленина;
село Акжол, на площади по улице Школьная.
5.
Кызылжарский сельский округ
село Кызылжар, по улице Гагарина (напротив Дома культуры);
село Сарышыганак, по улице Центральная (напротив Дома культуры).
6.
Сельский округ имени Мамаита Омарова
село имени Мамаита Омарова, на площади по улице Ш. Аргынбаева;
село Путь Ильича, на площади по улице Ленина;
село Курколь, на площади улице Алтайская.