Екібастұз қаласында 2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы N 45/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 ақпанда N 3694 болып тіркелді Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 06 қаңтардағы N 24/1-07/6 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 06.01.2015 N 24/1-07/6 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбек төлемінің мөлшерлерi және оларды қаржыландыру көздерi 1-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраным мен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөнінде жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкіміА. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қаңтардағы
N 45/1 қаулысына
1-қосымша
2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары,
еңбек төлемінің мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 25.04.2014 N 439/4 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с NҰйымдар тізбесіҚоғамдық жұмыстардың түрлеріҚоғамдық жұмыстардың көлемi және нақты жағдайларыҚатысушылардың еңбек төлемінің мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi

Об организации общественных работ в городе Экибастузе на 2014 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 января 2014 года N 45/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 февраля 2014 года N 3694 Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 06 января 2015 года N 24/1-07/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 06.01.2015 N 24/1-07/6).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2014 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2014 год согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города ЭкибастузаА. Вербняк
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 17 января 2014 года N 45/1
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда и источники их финансирования на 2014 год
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 25.04.2014 N 439/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
N п/пПеречень организацийВиды общественных работОбъемы и конкретные условия общественных работРазмеры оплаты труда участников и источники их финансирования

12345
1.Екібастұз қаласы әкімдігі тұрғын-үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімінің "Екібастұзкоммунсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорныӨңірдің елді мекендер аумағын абаттандыруКонтейнер алаңшаларын жинау – 104 контейнер алаңшасы, қоқысты жинау және шығару – 11 учаске,
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
2."Екібастұзлифт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіҮйлердің кірешектерін аралау - лифтілермен жабдықталған 266 кірешек266 лифтіні жинау және тиісті жағдайда ұстау жұмысы;
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
3."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Қайнар" білім беру-бос уақытты қамту кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорныҚосалқы жұмыстарВахтада кезекшілік ету – жылына 1960 сағат
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
4."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 18 "Гномик" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорныҚосалқы жұмыстарВахтада кезекшілік ету – жылына 1960 сағат
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
5."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 5 "Жұлдыз" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорныҚосалқы жұмыстарВахтада кезекшілік ету – жылына 1960 сағат
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
6."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 7 "Ботақан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорныҚосалқы жұмыстарВахтада кезекшілік ету – жылына 1960 сағат
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет

12345
1.Государственное коммунальное предприятие "Экибастузкоммунсервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города ЭкибастузаБлагоустройство территорий населенных пунктов регионаУборка контейнерных площадок – 104 контейнерных площадок, затаривание и вывоз мусора – 11 участков
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
2.Товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастузлифт"Обход подъездов домов – 266 подъездов, оборудованных лифтамиРабота по уборке и содержанию в надлежащем состоянии 266 лифтов;
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
3.Коммунальное государственное казенное предприятие "Образовательно-досуговый комплекс "Кайнар" отдела образования акимата города Экибастуза"Подсобные работыДежурство на вахте - 1960 часов в год
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
4.Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 18 "Гномик" отдела образования акимата города Экибастуза"Подсобные работыДежурство на вахте - 1960 часов в год
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
5.Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 5 "Жулдыз" отдела образования акимата города Экибастуза"Подсобные работыДежурство на вахте - 1960 часов в год
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
6.Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 7 "Ботакан" отдела образования акимата города Экибастуза"Подсобные работыДежурство на вахте - 1960 часов в год
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет

7."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 3 "Гнездышко" санаторлы бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорныҚосалқы жұмыстарВахтада кезекшілік ету – жылына 1960 сағат
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
8."Солнечный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 40305 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 65738 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 3500 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
9."Бәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 2000 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 250 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 200 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
10."Екібастұз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 6000 м2, контейнер алаңшаларынан қоқысты жинау және шығару, рұқсат етілмеген үйінділерді жою – 4000 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 100 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
11."Шиқылдақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 60000 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 50 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет

7.Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад N 3 "Гнездышко" отдела образования акимата города Экибастуза"Подсобные работыДежурство на вахте - 1960 часов в год
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
8.Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Солнечный"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 40305 м2, содержание парков и скверов – 65738 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 3500 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
9.Государственное учреждение "Аппарат акима Байетского сельского округа"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 2000 м2, содержание парков и скверов – 250 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 200 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
10.Государственное учреждение "Аппарат акима Экибастузского сельского округа"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 6000 м2, уборка и вывоз мусора с контейнерных площадок, ликвидация неорганизованных свалок – 4000 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 100 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
11.Государственное учреждение "Аппарат акима села Шикылдак"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 60000 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 50 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет

12."Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 10850 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 250 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
13."Бесқауға ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 2500 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 100 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
14."Академик Ә. Марғұлан атындағы ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 4000 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 300 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 30 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
15."Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 12000 м2, рұқсат етілмеген үйінділерді жою – 2500 м3, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 40 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
16."Құдайкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 10850 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 500 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет

12.Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 10850 м2, обрезка и формирование кроны деревьев, полив зеленых насаждений – 250 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
13.Государственное учреждение "Аппарат акима села Бескауга"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 2500 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений - 100 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
14.Государственное учреждение "Аппарат акима села имени академика А.Маргулана"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 4000 м2, содержание парков и скверов – 300 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 30 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
15.Государственное учреждение "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 12000 м2, ликвидация неорганизованных свалок – 2500 м3, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 40 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
16.Государственное учреждение "Аппарат акима Кудайкольского сельского округа"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 10850 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 500 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет

17."Шідерті кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 200000 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 1000 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 200 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
18."Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 5000 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 2228 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 100 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
19."Төрт-Құдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 1200 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 1000 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 200 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайд
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
20."Сарықамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіЕлді мекен аумағын абаттандыруАумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары– 2000 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 200 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
21."Павлодар облысы сот актілерін орындау департаменті сот орындаушыларының Екібастұз аумақтық N 2 бөлімі" мемлекеттік мекемесіМемлекеттік мекемелерге көмекҚұжаттарды дайындауға техникалық көмек көрсету, курьерлік жұмыс – жылына 18000 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет

17.Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шидерты"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 200000 м2, содержание парков и скверов – 1000 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 200 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
18.Государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 5000 м2, содержание парков и скверов – 2228 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 100 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
19.Государственное учреждение "Аппарат акима Торт-Кудукского сельского округа"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 1200 м2, содержание парков и скверов – 1000 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 200 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
20.Государственное учреждение "Аппарат акима Сарыкамысского сельского округа"Благоустройство территорий населенного пунктаРаботы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 2000 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 200 шт.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
21.Государственное учреждение "Экибастузский территориальный отдел N 2 судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Павлодарской области"Работа с документациейОбработка и оформление документов, курьерская работа – 18000 шт. в год:
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет

22."Павлодар облысы сот актілерін орындау департаменті сот орындаушыларының Екібастұз аумақтық N 1 бөлімі" мемлекеттік мекемесіМемлекеттік мекемелерге көмекҚұжаттарды дайындауға техникалық көмек көрсету, курьерлік жұмыс – жылына 18000 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
23."Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіМемлекеттік мекемелерге көмекҚұжаттарды дайындауға техникалық көмек көрсету, курьерлік жұмыс – айына 500 дана
икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
24.Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 1 "Ромашка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорныДәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстарВахтада кезекшілік ету – жылына 1960 сағат
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
25.Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 2 "Балдырған" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорныДәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстарВахтада кезекшілік ету – жылына 1960 сағат
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
26."Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалыДәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстарВахтада кезекшілік ету – жылына 1960 сағат
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
27."Альтернатива" қоғамдық қорыРеспубликалық және аумақтық қоғамдық компанияларға қатысуҮнпарақтар, анықтамалар тарату – жылына 699 дана, анонимдік сауалнама жүргізу – айына 25 дана, шақыру парақшаларын тарату – айына 699 дана
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
28Екібастұз қаласы әкімдігінің, Екібастұз қаласы Шідерті кенті әкімі аппаратының № 11 "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорныҚосалқы жұмыстарВахтада кезекшілік ету – жылына 1960 сағат
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленгенең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қаңтардағы
N 45/1 қаулысына
2-қосымша
2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраным мен ұсыныс

22.Государственное учреждение "Экибастузский территориальный отдел N 1 судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Павлодарской области"Работа с документациейОбработка и оформление документов, курьерская работа – 18000 шт. в год:
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
23.Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза"Работа с документациейОбработка и оформление документов, курьерская работа – 500 шт. в месяц:
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
24.Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад N 1 "Ромашка" отдела образования акимата города Экибастуза"Подсобные работыДежурство на вахте - 1960 часов в год
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
25.Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 2 "Балдырган" отдела образования акимата города Экибастуза"Подсобные работыДежурство на вахте - 1960 часов в год
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
26.Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Павлодарской областиПодсобные работыДежурство на вахте - 1960 часов в год
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
27.Общественный фонд "Альтернатива"Оказание помощи в организациях, проведение общественных компаний, опросов общественного мнения. Мероприятия культурно-массового значенияРаздача листовок, справочников – 699 шт. в год, ведение анонимного анкетирования – 25 шт. в месяц, рассылка приглашений – 699 шт. в месяц
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
28Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 11 "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" аппарата акима поселка Шидерты города Экибастуза, акимата города ЭкибастузаПодсобные работыДежурство на вахте - 1960 часов в год 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделюМинимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
Приложение 2
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 17 января 2014 года N 45/1
Спрос и предложения на
общественные работы на 2014 год

Ескерту. 2-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 25.04.2014 N 439/4 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с NҰйымдар тізбесіСұраным (жұмыс орындарының жарияланған қажеттілігі)Ұсыныс (жұмыс орындары бекітілді)
1234
1.Екібастұз қаласы әкімдігі тұрғын – үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімінің "Екібастұзкоммунсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны5050
2."Екібастұзлифт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі100100
3."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Қайнар" білім беру - бос уақытты қамту кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны11
4."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 18 "Гномик" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны11
5."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 5 "Жұлдыз" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны11
6."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 7 "Ботақан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны11
7."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 3 "Гнездышко" санаторлы бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны11
8."Солнечный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі2020
9."Бәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі44
10."Екібастұз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі77
11."Шиқылдақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі66
12."Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі55
13."Бесқауға ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі33
14."Академик Ә. Марғұлан атындағы ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі33
15."Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі22
16."Құдайкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі44
17."Шідерті кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі2020
18."Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі55
19."Төрт-Құдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі22
20."Сарықамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі22
21."Павлодар облысы сот актілерін орындау департаменті сот орындаушыларының Екібастұз аумақтық N 2 бөлімі" мемлекеттік мекемесі2020
22."Павлодар облысы сот актілерін орындау департаменті сот орындаушыларының Екібастұз аумақтық N 1 бөлімі" мемлекеттік мекемесі2020

Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 25.04.2014 N 439/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
N п/пПеречень организацийСпрос (заявленная потребность рабочих мест)Предложение (утверждено рабочих мест)
1234
1.Государственное коммунальное предприятие "Экибастузкоммунсервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза5050
2.Товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастузлифт"100100
3.Коммунальное государственное казенное предприятие "Образовательно-досуговый комплекс "Кайнар" отдела образования акимата города Экибастуза"11
4.Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 18 "Гномик" отдела образования акимата города Экибастуза"11
5.Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 5 "Жулдыз" отдела образования акимата города Экибастуза"11
6.Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 7 "Ботакан" отдела образования акимата города Экибастуза"11
7.Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад N 3 "Гнездышко" отдела образования акимата города Экибастуза"11
8.Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Солнечный"2020
9.Государственное учреждение "Аппарат акима Байетского сельского округа"44
10.Государственное учреждение "Аппарат акима Экибастузского сельского округа"77
11.Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шикылдак"66
12.Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа"55
13.Государственное учреждение "Аппарат акима села Бескауга"33
14.Государственное учреждение "Аппарат акима села имени академика А.Маргулана"33
15.Государственное учреждение "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа"22
16.Государственное учреждение "Аппарат акима Кудайкольского сельского округа"44
17.Государственное учреждение "Аппарат акима села Шидерты"2020
18.Государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа"55
19.Государственное учреждение "Аппарат акима Торт-Кудукского сельского округа"22
20.Государственное учреждение "Аппарат акима Сарыкамысского сельского округа"22
21.Государственное учреждение "Экибастузский территориальный отдел N 2 судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Павлодарской области"2020
22.Государственное учреждение "Экибастузский территориальный отдел N 1 судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Павлодарской области"2020

23."Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі55
24. "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 1 "Ромашка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны11
25."Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің N 2 "Балдырған" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны11
26."Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы22
27."Альтернатива" қоғамдық қоры88
28Екібастұз қаласы әкімдігінің, Екібастұз қаласы Шідерті кенті әкімі аппаратының № 11 "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны11

23.Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза"55
24.Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад N 1 "Ромашка" отдела образования акимата города Экибастуза"11
25.Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 2 "Балдырган" отдела образования акимата города Экибастуза"11
26.Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области22
27.Общественный фонд "Альтернатива"88
28Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 11 "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" аппарата акима поселка Шидерты города Экибастуза, акимата города Экибастуза11