Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы (V шақырылған, XXVII (кезектен тыс) сессиясы) "Ақтоғай ауданының әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін анықтау ережелерін бекіту туралы" № 106/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі № 135/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 тамызда № 3916 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі N 30/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 20.07.2016 N 30/5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Ақтоғай ауданының әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін анықтау ережелерін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Ақтоғай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 106/27 "Ақтоғай ауданының әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін анықтау ережелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде 2014 жылдың 18 наурызында № 3732 тіркелген, 2014 жылдың 5 сәуірінде "Ауыл тынысы" газетінің № 13, "Пульс села" газетінің № 13 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
8 тармақтың 4) тармақшасы:
"қазанның екінші жексенбісі – Қазақстан Республикасы мүгедектерінің күні." түрінде жаңа редакцияда жазылсын;
9 тармақтың 9) тармақшасының бесінші абзацы:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек немесе мемлекеттік жәрдемақы алушы қатарындағы 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасылар;" түрінде жаңа редакцияда жазылсын;
11 тармақтың 2) тармақшасы:
"осы Ереженің 9 тармағы 9) тармақшасының бесінші абзацында көрсетілген санаттар үшін осы Ереженің 15 тармағы 1), 2), 3), 4) тармақшаларында көрсетілген құжаттармен бірге және өтініші негізінде - спутниктік теледидар орнату үшін 12 АЕК мөлшеріне дейін әлеуметтік көмек;" түріндегі абзацпен толықтырылсын;
15 тармақтың бірінші абзацы:
"Қиын тұрмыстық жағдай кезінде өтініш беруші өзінің немесе отбасы атынан уәкілетті органға немесе ауыл, ауылдық округ әкіміне әлеуметтік көмек алу үшін төмендегі құжаттар мен банк операцияларының тиісті түріне лицензиясы бар ұйымдардағы немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген өтінішті ұсынады:" түрінде жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Актогайского районного маслихата (XXVII (внеочередная сессия), V созыв) от 20 февраля 2014 года № 106/27 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 24 июля 2014 года № 135/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 августа 2014 года № 3916. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 20 июля 2016 года N 30/5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 20.07.2016 N 30/5.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", маслихат Актогайского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 20 февраля 2014 года № 106/27 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 18 марта 2014 года № 3732, опубликованное 5 апреля 2014 года в газетах "Ауыл тынысы" № 13, "Пульс села" № 13), следующие изменения и дополнения:
в пункте 8 подпункт 4) изложить в новой редакции:
"второе воскресенье октября – День инвалидов Республики Казахстан.";
в пункте 9 подпункт 9) абзац пятый изложить в новой редакции:
"семьи имеющие детей до 18 лет из числа получателей государственной адресной социальной помощи или государственных пособий;";
в пункте 11 подпункт 2) дополнить абзацем следующего содержания:
"для категорий, указанной в пятом абзаце подпункта 9) пункта 9 настоящих Правил, социальная помощь для установки спутникового телевидения в размере до 12 МРП – на основании заявления, с приложением документов указанных в подпунктах 1), 2), 3), 4) пункта 15 настоящих Правил;";
пункт 15 абзац первый изложить в новой редакции:
"Для получения социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации заявитель от себя или от имени семьи в уполномоченный орган или акиму села, сельского округа представляет заявление с указанием номера лицевого счета банках второго уровня или организациях, имеющих лицензии на соответствующие виды банковских операций с приложением следующих документов:"

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және амақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Сматаева
Мәслихат хатшысы Т. Мұқанов

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Сматаева
Секретарь маслихата Т. Муканов