Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс XXXII сессия) 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 166/32 "Жекелеген санаттағы алушыларға мерекелік және атаулы күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қазандағы № 218/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қарашада № 4181 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 40/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 06.05.2021 № 40/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Жекелеген санаттағы алушыларға мерекелік және атаулы күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" № 166/32 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 05 мамырда № 3790 тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырдағы № 21 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақтың төртінші абзацы:
"қазанның екінші жексенбісі – Қазақстан Республикасы мүгедектер күніне орай:" түрінде жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Баянауыл аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Д. Бақаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Т. Қасен
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы
2014 жылғы "7" қараша
Д. Тұрғанов

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата (внеочередная XXXII сессия V созыва) от 30 апреля 2014 года № 166/32 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 23 октября 2014 года № 218/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 ноября 2014 года № 4181. Утратило силу решением Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 6 мая 2021 года № 40/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 06.05.2021 № 40/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 166/32 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 мая 2014 года № 3790, опубликованное 23 мая 2014 года в газете "Баянтау" за № 21) следующие изменения:
абзац четвертый пункта 1 изложить в новой редакции:
"ко второму воскресению октября - Дню инвалидов Республики Казахстан:".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Баянаульского районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Д. Бакаева
Секретарь районного маслихата
Т. Касен
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Павлодарской
области
"7" ноября 2014 года
Д. Турганов