Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі № 226/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 шілдеде № 3876 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 70/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 11.04.2016 № 70/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-2)-тармақшасына сәйкес, жұмысқа орналасуды мұқтаж ететін мүгедектерді жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу мақсатында Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына қарамастан Лебяжі ауданының кәсіпорындарында және ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілерге тиісті жолдамалар беру арқылы мүгедектердің квота белгіленген жұмыс орындарына жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Б. Байжанов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 15 июля 2014 года № 226/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 июля 2014 года № 3876. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 11 апреля 2016 года № 70/4
Cноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 11.04.2016 № 70/4.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия занятости инвалидов, нуждающихся в трудоустройстве, акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях и в организациях Лебяжинского района независимо от форм собственности.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" обеспечить содействие в трудоустройстве инвалидов на квотируемые рабочие места путем выдачи соответствующих направлений работодателям.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Байжанов