Лебяжі ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау жөнінде Ережесін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 3/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 шілдеде № 3896 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 қарашадағы № 97/18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 13.11.2017 № 97/18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 12-3) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Лебяжі ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережесі бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Тлеуғабыл
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Әлтаев
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған XXXIII сессиясы)
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 3/33 шешімімен
Бекітілген
Лебяжі ауданының Құрмет грамотасымен
марапаттау туралы Ереже
1. Жалпы Ережелер
1. Осы Ереже Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес әзірленген және ауданның Құрмет грамотасымен марапаттауға ұсыну және оны тапсыру тәртібін анықтайды.
2. Лебяжі ауданының Құрмет грамотасымен экономиканың, әлеуметтік саланың, ғылым, мәдениет, білім берудің дамуына, ұлтаралық келісім мен өзара түсінушіліктің, әскери және қоғамдық, сондай-ақ өзге де мемлекеттік қызметтің және аймақтағы қоғамдық қызметтің нығаюына қосқан жеке үлесі және айтарлықтай жетістіктерге жеткені үшін азаматтар марапатталады.
3. Лебяжі ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау үшін ұсынымдар еңбек, шығармашылық ұжымдармен, аудандық өкілді және атқарушы органдарымен, қоғамдық бірлестіктермен, демократияның, достық пен қоғамдық ынтымақтастықтың нығаюына, Лебяжі ауданының аумағында әлеуметтік және экономикалық саясаттың қалыптасуы мен іске асырылуына қомақты үлесін қосқаны үшін енгізіледі.
4. Белгіленген үлгідегі наградтау парағында марапатталушының жеке басын, саладағы және берілген ұжымдағы жұмысының жалпы еңбек өтілін, оның нақты сіңірген еңбектерін сипаттайтын мәліметтер, жұмысының сапасы мен тиімділігі туралы деректер мазмұндалады.
Наградтау парағына кәсіпорынның, ұйымның, мекеменің, мемлекеттік органның басшысы қол қояды және елтаңбалы мөрмен бекітеді.

Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Лебяжинского района
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 30 июня 2014 года № 3/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 июля 2014 года № 3896. Утратило силу решением маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 13 ноября 2017 года № 97/18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 13.11.2017 № 97/18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12-3) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемое Положение о награждении Почетной грамотой Лебяжинского района.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной сферы и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Тлеугабыл
Секретарь районного маслихата К. Альтаев
Утверждено
решением Лебяжинского районного маслихата
(XXXІІІ сессия V созыв)
от 30 июня 2014 года № 3/33
Положение о награждении Почетной
грамотой Лебяжинского района
1. Общие положения
1. Настоящее Положение разработано в соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и определяет порядок представления к награждению Почетной грамотой района и ее вручения.
2. Почетной грамотой Лебяжинского района награждаются граждане за значительные достижения и личный вклад в развитие экономики, социальной сферы, науки, культуры, образования, укрепление межнационального согласия и взаимопонимания, в воинской, а также иной государственной службы и общественной деятельности региона.
3. Представления к награждению Почетной грамотой Лебяжинского района вносятся трудовыми, творческими коллективами, районными представительными и исполнительными органами, общественными объединениями, за большой вклад в укрепление демократии, дружбы и общественного согласия, формирование и реализацию социальной и экономической политики на территории Лебяжинского района.
4. В наградном листе установленного образца излагаются данные, характеризующие личность награждаемого, общий трудовой стаж работы в отрасли и в данном коллективе, его конкретные заслуги, сведения об эффективности и качестве работы.
Наградной лист подписывается руководителем предприятия, организации, учреждения, государственного органа и скрепляется гербовой печатью.

2. Лебяжі ауданы Құрмет
грамотасының сипаттамасы
5. Лебяжі ауданы Құрмет грамотасының формасы:
- мемлекеттік тілінде: Лебяжі ауданының Құрмет грамотасы;
- орыс тілінде: Почетная грамота Лебяжинского района.
Құрмет грамотасы қосымша жапсырмасы бар, сыртқы жағында Қазақстан Республикасының елтаңбасы бейнеленген және мемлекеттік тілде "ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫ" және орыс тілінде "ПОЧЕТНАЯ ГРАМОТА" жазулары бар көгілдір түсті папкадан тұрады.
Қосымша жапсырма баспаханалық тәсілмен кеңейтілген түрінде қалың жылтыратылған қағаздан дайындалады. Қосымша жапсырманың сыртқы жағының жоғарғы бөлігінде Қазақстан Республикасының елтаңбасы мен мемлекеттік тілде "Лебяжі ауданы" және төменгі бөлігінде орыс тілінде "Лебяжинский район" жазулары бейнеленген.
Қосымша жапсырманың ішкі жағының оң және сол жағында Қазақстан Республикасының елтаңбасы бейнеленген және сол жағында мемлекеттік тілде "ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫ" және оң жағында орыс тілінде "ПОЧЕТНАЯ ГРАМОТА" жазулары бар.
Қосымша жапсырманың сол жағынан мемлекеттік тілде марапатталушының тегін, атын, әкесінің атын және сіңірген еңбегін атап көрсету үшін арнайы орын белгіленген.
Қосымша жапсырманың оң жағынан орыс тілінде марапатталушының тегін, атын, әкесінің атын және сіңірген еңбегін атап көрсету үшін арнайы орын белгіленген.
3. Лебяжі ауданының Құрмет
грамотасын тапсыру тәртібі
6. Лебяжі ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы шешім Лебяжі аудандық мәслихаты хатшысының және Лебяжі ауданы әкімінің ұсынысы бойынша Лебяжі аудандық мәслихатының сессиясында қабылданады.
Құрмет грамотасына аудандық мәслихатының хатшысы және Лебяжі ауданының әкімі қол қояды.
7. Лебяжі ауданының Құрмет грамотасы тапсыру салтанатты түрде Лебяжі ауданы мәслихатының хатшысымен және Лебяжі ауданының әкімімен өткізіледі.
8. Лебяжі ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау бойынша алдын ала қарастыру және ұсыныстарды дайындау үшін келіп түскен құжаттар Лебяжі ауданы мәслихатының жанында құрылған әлеуметтік сала және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жолданады.
9. Марапаттау бойынша материалдар Лебяжі ауданының мәслихатында сақталады.

2. Описание Почетной грамоты
Лебяжинского района
5. Форма Почетной грамоты Лебяжинского района:
- на государственном языке: Лебяжі ауданының Құрмет грамотасы;
- на русском языке: Почетная грамота Лебяжинского района.
Почетная грамота состоит из папки голубого цвета с вкладышем с изображением герба Республики Казахстан на лицевой стороне и надписью на государственном языке "ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫ" и на русском языке "ПОЧЕТНАЯ ГРАМОТА".
Вкладыш изготавливается типографским способом в развернутом виде из плотной лощеной бумаги. На лицевой стороне вкладыша в верхней части нанесено изображение герба Республики Казахстан и надписи на государственном языке в верхней части "Лебяжі ауданы" и внизу на русском языке "Лебяжинский район".
На развороте с левой и правой сторонах вкладыша нанесено изображение герба Республики Казахстан и надписи с левой стороны на государственном языке "ҚҰРМЕТ ГРАМОТАСЫ" и с правой стороны на русском языке "ПОЧЕТНАЯ ГРАМОТА".
С левой стороны вкладыша отведено место для указания фамилии, имени, отчества и заслуг награждаемого на государственном языке.
С правой стороны вкладыша отведено место для указания фамилии, имени, отчества и заслуг награждаемого на русском языке.
3. Порядок вручения Почетной
грамоты Лебяжинского района
6. Решение о награждении Почетной грамотой Лебяжинского района принимается на сессии Лебяжинского районного маслихата по представлению секретаря Лебяжинского районного маслихата и акима Лебяжинского района.
Почетная Грамота подписывается секретарем маслихата района и акимом Лебяжинского района.
7. Вручение Почетной грамоты Лебяжинского района проводится в торжественной обстановке, секретарем маслихата Лебяжинского района и акимом Лебяжинского района.
8. Поступившие документы для предварительного рассмотрения и подготовки предложений по награждению Почетной грамотой Лебяжинского района направляются в постоянную комиссию по вопросам социальной сферы и культурного развития созданного при маслихате Лебяжинского района.
9. Материалы по награждению хранятся в маслихате Лебяжинского района.