Ямышев ауылдық округі Ямышев ауылының Қ. Смаилов көшесінде шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Ямышев ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 4171 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі ауданы Ямышев ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі ауданы Ямышев ауылдық округі әкімінің 17.02.2015 № 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10-1-бабына сәйкес, Лебяжі ауданының мемлекеттік ветеринариялық бас инспекторының ұсынысы негізінде, Ямышев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жануарлардың құтыру ауруының анықталуына байланысты Ямышев ауылдық округінің Ямышев ауылындағы К.Смаилов көшесінде шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Ауылдық округ әкімі
Т. Қобайдаров
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау
Комитетінің Лебяжі аудандық
аумақтық инспекциясының
басшысы
2014 жылғы «29» қазан
Г. Сагалов

Об установлении ветеринарного режима c введением ограничительных мероприятий по улице К. Смаилова села Ямышево Ямышевского сельского округа
Решение акима Ямышевского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 29 октября 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2014 года № 4171. Утратило силу решением акима Ямышевского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 17 февраля 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Ямышевского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 17.02.2015 № 1
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Лебяжинского района, аким Ямышевского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства животных установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий по улице К. Смаилова в селе Ямышево Ямышевского сельского округа.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого офицального опубликования.
Аким сельского округа
Т. Кобайдаров
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
Лебяжинской районной
территориальной инспекции
Комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
«29» октября 2014 года
Г. Сагалов