Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XXXI кезектен тыс сессиясы) 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 138/31 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 191/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда № 3934 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 27/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 12.04.2021 № 27/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХХХІ кезектен тыс сессиясы) 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 138/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 21 ақпанында № 3706 болып тіркелген, 2014 жылдың 28 ақпанында "Апта айнасы" № 9, 2014 жылдың 28 ақпанында "Сельские будни" № 9 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
5-тармақ 3) тармақшасындағы "Халықаралық мүгедектер күні" сөздері
"Қазақстан Республикасының Мүгедектер күні" деген сөздерімен ауыстырылсын;
8-тармақ 1) тармақшасындағы "Халықаралық мүгедектер күніне" сөздері "Қазақстан Республикасының Мүгедектер күніне" деген сөздерімен ауыстырылсын;
7-тармақтың:
10) тармақшасы абзацтармен келесі редакцияда толықтырылсын:
"жан басына шаққанда кірісі облыс бойынша белгіленген күнкөрістік шаманың көлемінен аспайтын, қолдан қоректендірілетін 1 жасқа дейінгі балалары бар аз қамтылған отбасылар;
жан басына шаққанда кірісі облыс бойынша белгіленген күнкөрістік шаманың көлемінен аспайтын, жүктілік мерзімі 12 аптаға дейінгі жүкті әйелдер;";
8-тармақтың:
2) тармақшасы абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXXI внеочередная сессия, V созыв) от 30 января 2014 года № 138/31 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 25 июля 2014 года № 191/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 августа 2014 года № 3934. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 12 апреля 2021 года № 27/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 12.04.2021 № 27/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХХI внеочередная сессия, V созыва) от 30 января 2014 года № 138/31 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3706 от 21 февраля 2014 года, опубликованное в газетах "Апта айнасы" от 28 февраля 2014 года № 9, "Сельские будни" от 28 февраля 2014 года № 9), следующие изменения и дополнения:
в подпункте 3) пункта 5 слова "Международный день инвалидов" заменить словами "День инвалидов Республики Казахстан";
в подпункте 1) пункта 8 слова "к Международному дню инвалида" заменить словами "ко Дню инвалидов Республики Казахстан";
в пункте 7:
подпункт 10) дополнить абзацами в следующей редакции:
"малообеспеченные семьи, имеющие детей в возрасте до 1 года, среднедушевой доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума, находящиеся на искусственном вскармливании;
беременные женщины со сроком беременности до 12 недель, среднедушевой доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума;";
в пункте 8:
подпункт 2) дополнить абзацем в следующей редакции:

бесінші абзацтағы 7 тармақтың 10) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін, жерсеріктік телекөрсетілімге қосу үшін 29000 (жиырма тоғыз мың) теңгеге дейін мөлшерде – екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш негізінде, өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға жататынын растайтын анықтамалар, тұрақты тұрғылықты жері бойынша тіркелгенін растайтын құжат;";
9-тармақтың:
1) тармақшасы абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"сегізінші абзацтағы 7 тармақтың 10) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін, әлеуметтік көмек 5 АЕК мөлшерінде - екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш негізінде, жүктілігін растайтын анықтама, кірістері туралы мәліметтер, тұрақты тұрғылықты жері бойынша тіркелгенін растайтын құжат;";
2) тармақша абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"жетінші абзацтағы 7 тармақтың 10) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін, әлеуметтік көмек 5 АЕК мөлшерінде – екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген әлеуметтік көмек тағайындау туралы ата - анасының біреуінің өтініші негізінде, баланың қолдан қоректендіру қажеттілігін растайтын анықтама, баланың тууы туралы куәлігі, тұрақты тұрғылықты жері бойынша тіркелгенін растайтын құжат;".
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы
Ж. Бараисов
Аудандық мәслихат
хатшысы
Р. Бечелова

"для категории указанной в абзаце пятом подпункта 10) пункта 7, на подключение к спутниковому телевидению в размере до 29000 (двадцать девять тысяч) тенге – на основании заявления с указанием индивидуального идентификационного номера, номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, справки подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи, документа подтверждающего регистрацию по постоянному месту жительства;";
в пункте 9:
подпункт 1) дополнить абзацем в следующей редакции:
"для категории указанной в абзаце восьмом подпункта 10) пункта 7, социальная помощь, в размере 5 МРП – на основании заявления с указанием индивидуального идентификационного номера, номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, документ подтверждающий беременность, сведений о доходах, документа подтверждающего регистрацию по постоянному месту жительства;";
подпункт 2) дополнить абзацем в следующей редакции:
"для категории указанной в абзаце седьмом подпункта 10) пункта 7, социальная помощь в размере 5 МРП – на основании заявления одного из родителей о назначении социальной помощи с указанием индивидуального идентификационного номера, номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, документ подтверждающий необходимость искусственного вскармливания ребенка, свидетельства о рождении ребенка, сведений о доходах, документа подтверждающего регистрацию по постоянному месту жительства;".
2. Контроль за реализацией настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Ж. Бараисов
Секретарь районного
маслихата
Р. Бечелова