2014 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVІ сессиясының 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 218 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда N 1043 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 218 шешімімен. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 316 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 17.03.2015 №  316 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Кодексінің 487-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2..V.сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVI сессиясының 2013 жылғы 22 мамырдағы № 118 «2013 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 984 нөмірімен енгізілген, «Алматы Ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде 2013 жылғы 4 шілдеде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы С.А..Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Шормановқа (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т. Мұқашев нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХVI сессиясының төрағасы,
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                    Т. Мұқашев
Келісілді:
Алматы қаласы
әкімінің орынбасары                           Е. Шорманов
Алматы қаласы бойынша
Салық департаментінің басшысы                 Ж. Инкербаев
Алматы қаласы Табиғи
ресурстар және табиғатты пайдалануды
реттеу басқармасының басшысы                  А. Рахимбетов
Алматы қаласы Қаржы
басқармасының басшысы                         А. Әбдіқадырова
Алматы қаласы Экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы                         С. Қабдолов
Алматы қаласы әкімі
аппараты заң бөлімінің
басшысы                                       А. Қасымова
V сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXVI сессиясының

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Алматы на 2014 год
Решение ХХVI сессии маслихата города Алматы V созыва от 24 апреля 2014 года N 218. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 12 мая 2014 года за N 1043. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 17 марта 2015 года № 316
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 17.03.2015 № 316 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Алматы на 2014 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XVI сессии маслихата города Алматы V созыва от 22 мая 2013 года № 118 «Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Алматы на 2013 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 984, опубликовано 4 июля 2013 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы»).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А. и заместителя акима города Алматы Шорманова Е.А. (по согласованию).
4. Секретарю маслихата города Алматы Т. Мукашеву произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной  регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXVІ-й сессии,
секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва              Т. Мукашев
Согласовано:
Заместитель акима
города Алматы                               Е. Шорманов
Руководитель налогового департамента
по городу Алматы                            Ж. Инкербаев
Руководитель Управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования города Алматы            А. Рахимбетов
Руководитель Управления финансов
города Алматы                               А. Абдыкадырова
Руководитель Управления экономики
и бюджетного планирования
города Алматы                               С. Кабдулов
Руководитель юридического отдела
аппарата акима города Алматы                А. Касымова
Приложение
к решению XXVI-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва