V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХІ сессиясының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 183 "Әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 290 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 қаңтарда № 1117 болып тіркелді. Күші жойылды- Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы қаласы мәслихатының 16.09.2016 № 32 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты
ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХІ сессиясының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 183 "Әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1016 тіркелген, 2013 жылғы 21 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
3 тараудың тақырыбындағы "ай сайынғы" деген сөздер "мерзімді" деген сөзімен ауыстырылсын;
3 тараудың 7 тармағындағы "ай сайын 1 (бір) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі" деген сөздер "жыл сайын тағайындалып, жарты жылда бір рет 6 (алты) айлық есептік көрсеткіш көлемінде төленеді" деген сөздерімен ауыстырылсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Н. Мулюковаға және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ю. Ильинге (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХХХІV сессиясының төрағасы С. Пірәлиев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев

О внесении изменений в решение внеочередной ХХІ-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 28 ноября 2013 года № 183 "Об установлении размеров социальной помощи и определении перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата города Алматы от 10 декабря 2014 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 5 января 2015 года № 1117. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 16 сентября 2016 года № 32
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 16.09.2016 года № 32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XXI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 28 ноября 2013 года № 183 "Об установлении размеров социальной помощи и определении перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1016, опубликовано 21 декабря 2013 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в приложении 1 указанного решения:
в заголовке раздела 3 слово "ежемесячной" заменить словом "периодической";
в пункте 7 раздела 3 слова "предоставляется ежемесячно в размере 1 (одного) месячного расчетного показателя" заменить словами "назначается ежегодно, с выплатой раз в полугодие в размере 6 (шести) месячных расчетных показателей".
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социальным вопросам и общественному согласию маслихата города Алматы Н. Мулюкову и заместителя акима города Ю. Ильина (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель ХХХІV-й
сессии маслихата города
Алматы V-го созыва
С. Пралиев
Секретарь маслихата
города Алматы
V-го созыва
К. Казанбаев
Согласовано:
Заместитель акима города Алматы
Ю. Ильин
Руководитель Управления занятости
и социальных программ города Алматы
Е. Аликулов
Руководитель юридического отдела
аппарата акима города Алматы
А. Касымова