Петропавл қаласында қатты тұрмыстық қалдықтар полигонындағы қатты тұрмыстық қалдықтарды көму және кәдеге жарату тарифін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық 2014 жылғы 18 шілдедегі N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда N 2907 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 27.08.2018 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2017.05.24 № 2 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласында қатты тұрмыстық қалдықтар полигонындағы қатты тұрмыстық қалдықтарды көму және кәдеге жарату тарифі тоннасына 686 теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2017.05.24 № 2 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Л. Жалмұқанова
Петропавл
қалалық мәслихат
хатшысы Л. Жалмұқанова

Об утверждении тарифа на захоронение и утилизацию твердо-бытовых отходов на полигоне твердых бытовых отходов в городе Петропавловске
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 июля 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 августа 2014 года № 2907. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27 августа 2018 года № 4
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27.08.2018 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок – в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 24.05.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тариф на захоронение и утилизацию твердо-бытовых отходов на полигоне твердых бытовых отходов в городе Петропавловске в размере 686 тенге за тонну.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 24.05.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии Петропавловского
городского маслихата Л. Жалмуканова
Секретарь
Петропавловского
городского маслихата Л. Жалмуканова