Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының білім беру мекемелеріндегі 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 200. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 шілдеде N 2873 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы N 51 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в учреждениях образования Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 26 июня 2014 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2014 года № 2873. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2015 года N 51

Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 06.02.2015 N 51 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, "Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2020 жылдарға арналған "Балапан" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 06.02.2015 N 51 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 "Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением "Балапан" на 2010-2020 годы", акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының білім беру мекемелеріндегі 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы-төлеу мөлшерлері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в учреждениях образования Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области.

3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 6 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатыныстарға таралады.
Аудан әкімі м.а. С. Мұқанов
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 200 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының білім беру мекемелеріндегі 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы-төлеу мөлшерлері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқыту мекеменің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқыту мекемелерінің балалар саны (адам)
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқыту мекемелерінде жан басына шаққандағы айына қаржыландырудын құны (теңге)
Ата-ананың айыңа ақы төлеу мөлшері (теңге)
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданы әкімділігінің "Балапан" ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Жергілік бюджетінен қаржыланады

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликрвания и распространяется на правоотношения, возникшие с 6 января 2014 года.
И.о. акима района С. Муканов
Приложение к постановлению акимата Аккайынского района Северо- Казахстанской области № 200 от 26 июня 2014 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в учреждениях образования Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников
организаций до-
школьного
воспитания и обучения
Размер
подушевого
финансирования в дошкольных
организациях в месяц (тенге)
Размер ро-
дительской
платы в
месяц
(тенге)
Средняя
стоимость
расходов
на одного
воспитанника в месяц (тенге)
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Финансируется из местного бюджета