Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында селолық округ әкімдеріне кандидаттардың таңдауышыларымен кездесулерін өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы N 189 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 шілдеде N 2843 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қазандағы № 234 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 03.10.2017 № 234 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 27 бабы 3 тармағына, 28-бабы 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтерi, ауылдық округтiң құрамына кiрмейтiн кенттерi мен ауылдары әкiмдерiнiң сайлауын өткiзудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2013 жылғы 24 сәуiрдегi № 555 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтерi, ауылдық округтiң құрамына кiрмейтiн кенттерi мен ауылдары әкiмдерiн қызметке сайлау, өкiлеттiгiн тоқтату және қызметтен босату қағидаларының 29 тармағына сәйкес Солтүстiк Қазақстан облысы Есiл ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында селолық округ әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар Есіл аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесе 1 қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында селолық округ әкімдеріне барлық кандидаттарға таңдаушыларымен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар шарт негізінде 2 қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің аппарат басшысы Александр Юрьевич Кравчукке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 30 маусымнан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
Есіл ауданының әкімі М. Әбішев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы Қуанышпай Баяхметұлы Рахиев
2014 жылғы 30 маусым
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 189 қаулысына
1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында селолық округ әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар
№ р/б
Селолық округтің атауы
Сайлау алдыңдағы үгіттің баспа үгіттік материалдарды орналастыру үшін құрылыстың орны мен мекен-жайы
1
Явленка
Ақпараттық щиттер: Явленка селосы, Ыбыраев көшесі, орталық алаң, трибуна ауданында
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 189 қаулысына
2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында селолық округ әкімдеріне кандидаттардың таңдаушыларымен кездесулерін өткізу үшін үй-жайлар
№ р/б
Селолық округтің, елді мекеннің атауы
Таңдаушылармен кездесулер үшін үй-жайлар
1
Явленка
Явленка селосы: Мәдениет үйі, Ленин көшесі,1

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 июня 2014 года N 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июля 2014 года N 2843. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 октября 2017 года № 234
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 03.10.2017 № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликовании).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа", акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Есильской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Есильского района Северо-Казахстанской области Кравчука Александра Юрьевича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 30 июня 2014 года.
Аким Есильского района М. Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Есильской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан Рахиев Куанышпай Баяхметович
30 июня 2014 года
Приложение 1
к постановлению
акимата Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 июня 2014 года № 189
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в акимы сельских округов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкций для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1
Явленский
Информационные щиты: село Явленка, улица Ибраева, Центральная площадь, район трибуны
Приложение 2
к постановлению
акимата Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 июня 2014 года № 189
Помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа,населенного пункта
Помещения для встреч с выборщиками
1
Явленский
село Явленка: Дом культуры, улица Ленина 1