Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында ауылдык округтері әкімдеріне кандидаттардың таңдаушыларымен кездесулерін өткізу үшін үй-жайды ұсыну және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 шілдедегі N 182 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 шілдеде N 2855 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 шілдедегі № 182
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 19.07.2021 № 182 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 27-бабы 3-тармағына, 28-бабы 4, 6-тармақтарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ескерту. Преамбула жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 15.02.2018 № 34 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жамбыл аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Cолтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында ауылдық округ әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгiттік баспа материалдарын орналастыруға орындар 1-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Cолтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында ауылдық округ әкімдеріне барлық кандидаттар сайлаушылармен кездесуiн өткiзу үшiн үй-жайлар шарттық негiзде 2-қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппарат басшысы Е.М. Пестоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2014 жылғы 16 шілдедегі пайда болған қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының әкiмi И. Турков
"КЕЛIСIЛДІ"
Жамбыл аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы Л. Топорова
2014 жыл 9 шілде
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылдың 9 шілдедегі № 182 қаулысына 1-қосымша
Cолтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында ауылдық округ әкімдерінің барлық кандидаттарына үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с №
Ауылдық округтердiң атауы
Үгiт-насихаттық баспа материалдарын орналастыруға арналған құрылыстардың орындары және мекенжайлары
1
Преснов
Ақпараттық тақта, Пресновка селосы, Е. Шайкин көшесі, Орталық алаң
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылдың 9 шілдесіндегі № 182 қаулысына 2-қосымша
Солтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында ауылдық округтердің әкімдеріне кандидаттардың таңдаушылармен кездесулерін өткізу үшін шарт негізінде ұсынылған үй-жайлардың тізімі
р/с №
Ауылдық округтердiң атауы
Таңдаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайлардың мекен-жайы
1
Преснов
Пресновка селосы, Орталық кітапхана, Потанин көшесі, 26

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2014 года N 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 июля 2014 года N 2855. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 19 июля 2021 года № 182
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 19.07.2021 № 182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 15.02.2018 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить совместно с Жамбылской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области Пестову Е.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 16 июля 2014 года.
Аким
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области И. Турков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Жамбылской районной
избирательной комиссии Л.В. Топорова
9 июля 2014 года
Приложение № 1
к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2014 года № 182
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкций для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1
Пресновский
Информационный щит село Пресновка, улица Е. Шайкина, Центральная площадь
Приложение № 2
к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2014 года № 182
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч с выборщиками кандидатам в акимы сельских округов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Помещения для встреч с выборщиками
1
Пресновский
село Пресновка, Центральная библиотека, улица Потанина 26