Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округінің Бескөл ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелердің және көппәтерлі үйлердің тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2014 жылғы 26 ақпандағы N 24/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 сәуірде N 2654 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 маусымдағы № 54/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мəслихатының 19.06.2020 № 54/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 39-3 бабының 6 тармағына және "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл ауылының көшелердің және көппәтерлі үйлердің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округінің Бескөл ауылында жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын көшелердің және көппәтерлі үйлердің тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы бекітілсін.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
мәслихат Қызылжар аудандық
сессиясының төрайымы
Г. Елубаева
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық
мәслихат хатшысы
А. Молдахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданының
Бескөл ауылдық округінің әкімі Н. Телтаев

Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества аула Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2014 года N 24/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 апреля 2014 года N 2654. Утратило силу решением Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 июня 2020 года № 54/14
Сноска. Утратило силу решением Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19.06.2020 № 54/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества улиц и многоквартирных жилых домов аула Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов аула Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Илюбаева
Секретарь
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Молдахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бескольского сельского округа
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области Н. Тельтаев

143
Фурманов 11д
4
144
Фурманов 12д
4
145
Фурманов 13д
4
146
Фурманов 15д
2
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 ақпандағы
№ 24/5 шешімімен
бекітілген
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл көшелердің және көппәтерлі үйлердің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл көшелердің және көппәтерлі үйлердің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидалары "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес әзірленді және Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл көшелердің және көппәтерлі үйлердің тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.

143
Фурманова 11д
4
144
Фурманова 12д.
4
145
Фурманова 13д
4
146
Фурманова 15д
2
Утверждены
решением Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 26 февраля 2014 года № 24/5
Правила проведения раздельных сходов местного сообщества улиц и многоквартирных жилых домов аула Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
1. Общее положение
1. Настоящие Правила проведения раздельных сходов местного сообщества улиц и многоквартирных жилых домов аула Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей улиц и многоквартирных жилых домов аула Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.

2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл көшелердің және көппәтерлі үйлердің бөлек жергілікті қоғамдастықтың жиыны (бұдан әрі – бөлек жиын) жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлау мақсатында шақырылады және өткізіледі.
2. Бөлек жиындарды өткізу тәртібі
3. Бөлек жиынды Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округінің әкімі шақырады.
Жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуге Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің оң шешімі бар болған жағдайда бөлек жиынды өткізуге болады.
4. Жергілікті қоғамдастық халқы бөлек жиындардың шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы аудандық "Қызылжар" және "Маяк" газеттері немесе өзге де тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірілмей хабардар етіледі.
5. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл ауылының шегінде бөлек жиынды өткізуді Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округінің әкімі ұйымдастырады.
6. Бөлек жиынды ашудың алдында Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл көшелердің және көппәтерлі үйлердің қатысып отырған және оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
7. Бөлек жиынды Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округ әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жиынның төрағасы болып табылады.
Бөлек жиынның хаттамасын рәсімдеу үшін ашық дауыспен хатшы сайланады.
8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл көшелердің және көппәтерлі үйлердің тұрғындар өкілдерінің кандидатураларын Қызылжар ауданы мәслихаты бекіткен сандық құрамға сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
9. Дауыс беру ашық түрде әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Бөлек жиын қатысушыларының ең көп дауыстарына ие болған кандидаттар сайланған болып есептеледі.
10. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі әкімінің аппаратына береді.

2. Раздельный сход местного сообщества жителей улиц и многоквартирных жилых домов (далее – раздельный сход) на территории аула Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области созывается и проводится с целью избрания представителей для участия в сходе местного сообщества.
2. Порядок проведения раздельных сходов
3. Раздельный сход созывается акимом Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
Проведение раздельного схода допускается при наличии положительного решения акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области на проведение схода местного сообщества.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается не позднее, чем за десять календарных дней до дня его проведения через районные газеты "Қызылжар" и "Маяк" или иными способами.
5. Проведение раздельного схода в пределах аула Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области организуется акимом Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
6. Перед открытием раздельного схода проводится регистрация присутствующих жителей улиц и многоквартирных жилых домов аула Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельный сход открывается акимом Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода является аким Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода открытым голосованием избирается секретарь.
8. Кандидатуры представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов аула Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количественным составом утвержденным Кызылжарским районным маслихатом Северо-Казахстанской области.
9. Голосование проводится открытым способом, персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшие голоса участников раздельного схода.
10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.