Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Булаев қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі N 75 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде N 2687 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы N 08 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 20.01.2016 N 08 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына, "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысымен бекітілген Ішкі сауда қағидасының 120-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Булаев қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін қосымшаға сәйкес арнайы бөлінген орындары белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Булаев қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" 2013 жылғы 22 қазандағы № 389 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде 2013 жылғы 11 қарашадағы № 2397 бойынша тіркелген, 2013 жылғы 15 қарашадағы "Вести" аудандық газетінде, 2013 жылғы 15 қарашадағы "Мағжан жұлдызы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындауын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Пішенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің агроөнеркәсіптік
кешендегі мемлекеттік
инспекция комитетінің
Мағжан Жұмабаев аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.О. Сағандықов
"Қазақстан Республикасы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау Агенттігінің
Солтүстік Қазақстан облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің
Мағжан Жұмабаев ауданының
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С.Н. Жигаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 апреля 2014 года N 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 апреля 2014 года N 2687. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 января 2016 года N 08
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20.01.2016 N 08 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 120 Правил внутренней торговли, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 22 октября 2013 года № 389 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2397 от 11 ноября 2013 года, опубликовано 15 ноября 2013 года в районной газете "Вести", 15 ноября 2013 года в районной газете "Мағжан Жұлдызы").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Пшенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Территориальная инспекция
района Магжана Жумабаева
Комитета государственной
инспекции в агропромышленном
комплексе министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
А.У. Сагандыков
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление по защите
прав потребителей
района Магжана Жумабаева
департамента по защите
прав потребителей
Северо-Казахстанской области
Агентства
Республики Казахстан
по защите прав потребителей"
С.Н. Жигаев
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области

әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 75
қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Булаев қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған арнайы бөлінген орындар
р/с
Автодүкендерді және (немесе) шатырларды орналастыру орындары
1
Булаев қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 46 А, жанармай құю стансасы және Әлия Молдағұлова көшесі аралығында
2
Булаев қаласы, Буденного көшесі, 105, "Светлана" дүкенінің маңында
3
Булаев қаласы, мұңай айдау стансасы (асхана ғимаратының маңында)
4
Булаев қаласы, "Достық" саябағы (мереке күндері)
5
Булаев қаласы, орталық алаң (мереке күндері)
6
Медвежка ауылы, Советская көшесі, 18, "Сәлем" дүкенінің маңында

от 1 апреля 2014 года № 75
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
п/п
Места установки автолавки и (или) палатки
1
город Булаево, улица Сабита Муканова, 46 А, между автозаправочной станцией и улицей Алии Молдагуловой
2
город Булаево, улица Буденного, 105, возле магазина "Светлана"
3
город Булаево, нефтеперекачивающая станция (возле здания столовой)
4
город Булаево, парк "Достық" (в праздничные дни)
5
город Булаево, центральная площадь (в праздничные дни)
6
село Медвежка, улица Советская, 18, возле магазина "Сәлем"