"Тимирязев ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2014 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 21/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі N 26/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда N 2774 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 05.01.2015 N 13.2.1.25/4 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 05.01.2015 N 13.2.1.25/4 хаты).
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Тимирязев ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2014 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы» Тимирязев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 21/3 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актілердi мемлекеттік тiркеу тiзiлiмiнде 2014 жылғы 23 қаңтарда № 2512 тіркелген, 2014 жылғы 8 ақпанда аудандық «Көтерілген тың» газетінде, 2014 жылғы 8 ақпанда аудандық «Нива» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып келесі редакцияда баяндалсын:
«Тимирязев ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына 2014 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы»;
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. Аудан әкімімен айтылған қажеттіліктерді есепке ала отырып, Тимирязев ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына берілсін:
1) жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау – бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит».
2. Осы шешімнің 1 тармағы 1), 2) тармақшаларының қолданылуы ветеринария саласында қызмет атқаратын ветеринарлық пункттердің ветеринар мамандарына қатысты.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года N 21/3 "О предоставлении в 2014 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тимирязевского района"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2014 года N 26/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 мая 2014 года N 2774. Утратило силу (письмо маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.01.2015 N 13.2.1.25/4)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.01.2015 N 13.2.1.25/4).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 21/3 «О предоставлении в 2014 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тимирязевского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2512 от 23 января 2014 года, опубликовано 8 февраля 2014 года в районной газете «Көтерілген тың», 8 февраля 2014 года в районной газете «Нива»), следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«О предоставлении в 2014 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тимирязевского района»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. С учетом потребности, заявленной акимом района, специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тимирязевского района, предоставить:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю.
2) социальную поддержку для приобретения или строительства жилья – бюджетный кредит в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя».
2. Действие подпунктов 1), 2) пункта 1 настоящего решения распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.

3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХVІ сессия төрағасы
Аудандық мәслихаттың хатшысы
«КЕЛІСІЛГЕН»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының
ауыл шаруашылық
және ветеринария бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2014 жылғы 17 сәуір
Б. Әлімбаев
С. Мұстафин
С. Құсайынов

3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXVI сессии
районного маслихата
Секретарь
районного маслихата
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области»
17 апреля 2014 года
Б. Алимбаев
С. Мустафин
С. Кусаинов