Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округ әкімінің орнына үміткерлердің таңдаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі N 195 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 шілдеде N 2874 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 46 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 02.03.2018 № 46 (бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңы 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес, Уәлиханов аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округ әкімінің орнына барлық үміткерлері үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. 2-қосымшасының тізбесіне сәйкес, Уәлиханов аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округ әкімінің орнына барлық үміткерлеріне таңдаушылармен кездесулерді өткізу үшін шарттық негізінде үй-жай берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушысы Талғат Құрманғалиұлы Сағитовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 16 шілдеден бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының әкімі
А. Төрегелдин
Келісілді
Уәлиханов аудандық сайлау
комиссияның төрайымы
Г. Жәкенқызы
2014 жылы 15 шілдеде
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 195 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округ әкімінің орнына үміткерлерінің үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
№ р/р
Ауылдық округінің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Кішкенекөл
Тақталар: Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Уәлиханов аудандық бөлімі ғимаратының алдында
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 195 қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округ әкімінің орнына таңдаушылармен кездесулерді өткізу үшін шарттық негізінде берілетін үй-жай
№ р/р
Ауылдық округінің атауы
Таңдаушылармен кездесуі үшін үй-жай
1.
Кішкенекөл
Кішкенекөл ауылы, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Уәлиханов ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шыңықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оқу залы, Гагарин көшесі, 79

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельского округа вместо выбывшего на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 15 июля 2014 года N 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2014 года N 2874. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 2 марта 2018 года № 46
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 02.03.2018 № 46 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа", акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Уалихановской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в акимы сельского округа вместо выбывшего на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками кандидатам в акимы сельского округа вместо выбывшего на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области Сагитова Талгата Курмангалиевича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 16 июля 2014 года.
Аким
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области А. Турегельдин
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Уалихановской районной
избирательной комиссии
Г. Жәкенқызы
15 июля 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Уалихановского района
от 15 июля 2014 года № 195
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в акимы сельского округа вместо выбывшего на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Кишкенекольский
Щиты: село Кишкенеколь, улица Уалиханова, возле здания Уалихановского районного филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Приложение 2
к постановлению акимата
Уалихановского района
от 15 июля 2014 года № 195
Помещение, предоставляемое на договорной основе для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельского округа вместо выбывшего на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Помещение для встреч с выборщиками
1.
Кишкенекольский
село Кишкенеколь: читальный зал коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Уалихановского района" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области, улица Гагарина, 79